×

Оплата та доставка


Доставка Новою Поштою, без передоплати (наложка) по всій Україні.


Оплата лише після перевірки товару Вами особисто - у відділенні служби доставки (Нова Пошта) у вашому місті (населеному пункті). Оплата - Готівкою у відділенні служби доставки.


Увага! 
При отриманні товару у відділенні служби доставки (Нова Пошта), обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Якщо Ви передумали, при отримання товару у відділенні служби доставки, просто відмовтеся від покупки - це безкоштовно. 
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від одержання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про подію за тел: 0 800 33 1912

В цілях безпеки, в нашому офісі немає складу та точки видачі монет. Доставка і оплата здійснюється у відділеннях служб доставки (Нова Пошта) у вашому населеному пункті, якщо не обумовлено інше.

Умови доставки і оплати для оптових клієнтів або для товарів вартість яких перевищує 15 000 грн, обговорюються заздалегідь в телефонному режимі.

Ми гарантуємо, що всі монети оригінальні, ніяких підробок! 

Ми гарантуємо, що упаковка замовленого товару забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.


Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua