×

Срібні монети Східних Карибів

Показати 1-20 з 33 товарів

Срібні монети Східних Карибів

Грошові одиниці Східних Карибських островів є досить поширеними виробами серед нумізматів. У внутрішньому обороті коштів даної держави застосовуються монети під назвою «Карибський долар». При цьому розмінними вважалися зразки номіналом 1 долар, 50, 25, 10,5 і 1 цент. Кожна з представлених Карибами монет має свою унікальність і індивідуальність, проте є й такі, які заслуговують більше уваги, оскільки це ювілейні та пам'ятні зразки.

«Домініка»

Наш сайт надає всім бажаючим можливість придбати срібні колекційні монети в Україні під назвою «Острів Природи Карибського моря» або «Домініка».

 1. У центральній частині аверсу вигравірувано зображення королеви Британії, яке обрамлене лавровими гілками. Також уздовж окантовки спостерігаються написи:
 2. «Центральний банк Східних Карибів»;
 3. «Королева Єлизавета II»;
 4. Властивості срібла: номінал 2 долара, проба 999 і так далі.

В центрі реверсу ми бачимо островитянку, що спостерігає за літаком напівлежачи. Фоном для монети були обрані гори, море, а також рослинність. Крім того, ця срібна грошова одиниця має і досить красиве обрамлення у вигляді зірок, розташованих один за одним по колу. Угорі вказано рік – 2018 і напис «Домініка». Ця грошова одиниця належить до колекційній серії, має товщину 3.2 мм, вагу 31.1 грама і діаметр 39 мм Однак вона має не лише колекційну цінність, але й інвестиційну. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті і тим самим поповнити свою колекцію рідкісними і дорогими зразками.

«Гренада»

В продовження теми «монети Східних Карибів» хочеться також звернути вашу увагу на срібний виріб 999 проби «Гренада», яке зачаровує своєю морською тематикою. На реверсі монети номіналом 2 долари зображені дайвери, які занурилися в море і дивляться на кораловий риф і затонулий корабель. Крізь товщу води видніються проблиски сонячного кольору. На тлі цього підводного чарівності вгорі напис «GRENADA» і рік випуску монети, а саме 2018. Виготовляв зразок Монетний Двір Скотсдейла в кількості 25 тис. шт. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому ресурсі з доставкою в будь-який регіон країни. Аверс монети ідентичний срібним грошовим знакам 2018 року випуску – портрет королеви Британії в оточенні лаврових гілок.

«Сент-Кітс і Невіс»

Ще один шедевр Центрального банку Східних Карибів, який випустив грошову одиницю «Сент-Кітс і Невіс». На його лицьовій стороні зображений пелікан коричневого кольору, який є національним птахом. Він ширяє на тлі групи вітрильників, що пливуть по тихій воді і острови. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті. Аверс монети – це малюнок британської королеви Єлизавети 2, яку прикрашають гілки лавра. Навколо неї є напис:«EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «QUEEN ELIZABETH II».

Серед інших технічних особливостей монети, можна назвати діаметр 39 мм, пробу металу 999, рік виготовлення 2018, номінальна вартість срібної колекційної монети в Києві складає 2 долари. Випускалося виріб накладом 25 тис. примірників, при цьому використовувалося якість карбування «Брильянт Анциркулейтед». Такі грошові знаки зі срібла можуть принести вам певний прибуток при їх реалізації через деякий час. Вартість колекційних срібних монет в Києві залежить від складу металу та його ваги, дати виготовлення та кількості викарбуваних зразків.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua