×
Наявність
Метал
Країна
Номінал
Рік
Ціна
-

Срібні монети Барбадосу

Показано 1-9 з 9 товарів

Срібні монети Барбадосу

У період, коли Барбадос був колонією Британії, його грошовою одиницею, були срібні реали та іспанські долари. Ці гроші використовувалися в Барбадосі до 1879 року, поки не знецінилися в результаті світової кризи, який відбувся в 1873 році. В 1882 році в Барбадосі з'явилася перша національна валюта у вигляді паперових банкнот, приватного походження.

У 1966 році Барбадос отримав незалежність, і через шість років після цього в державі було створено Центральний банк, який випустив власний долар. З 1973 року в Барбадосі ввели монети гідністю 1, 5, 10, 25 центів і 1 долар. Карбували монети в основному з латуні, цинку з мідним покриттям і бронзи. З срібла в Барбадосі карбують колекційні монети. В даний час придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті за найдоступнішими цінами. Їх випускають серіями і приурочують до пам'ятних подій.

На сьогоднішній день існують наступні срібні монети Барбадосу:

  • Тропіки;
  • Тризуб;
  • Фламінго;
  • Монета-кулон «Дерево життя»;
  • Сферична монета «50 років висадки людини на Місяць»
  • Фонтан.

Також Центральний банк Барбадосу планує випустити серію монет «Підводний світ», сюди увійдуть інвестиційні, пам'ятні срібні 3-D монети номінальною вартістю п'ять доларів, із зображенням морських тварин. Однією з найбільш рідкісних монет Барбадосу вважається срібна монета номіналом 5 доларів 1975 року карбування. Придбати такі срібні монети в Україні можна буде на нашому сайті та поповнити свою колекцію рідкісними екземплярами.

Незвичайні монети Барбадосу

Колекційна монета-кулон присвячена картині «Дерево життя», звідси і назва самої монети. Виготовлена вона зі срібла і має золоту вставку. Номінальна вартість монети 10 доларів, вага 9,5 грам, окружність 40 мм, якість карбування «Pruff». Вага золотої вставки один грам, вона виконана з металу 999 проби. Розмір вставки 11 міліметрів в окружності. Монета-кулон має сертифікат і продається в подарунковій упаковці. На аверсі монети зображено герб Барбадосу, рік випуску і номінальна вартість. На реверсі, сюжет картини художника Густава Клімта «Дерево життя». У монеті є спеціальний отвір, завдяки яким її можна використовувати як кулон.

У 2019 році на ринку нумізматики з'явилася ще одна незвичайна монета «50 років висадки людини на Місяць». Монета номінальною вартістю 5 доларів, виконана у вигляді сфери з срібла 999 проби, як Unc, вагою 31,1 грам, окружністю 33 міліметри, випущена тиражем 1969 штук. Кожна монета знаходиться в подарунковій рамці, упакована в коробку і має сертифікат. Срібною монетою у вигляді сфери можна не лише поповнити колекцію, але і використовувати її в якості подарунка. Приблизна вартість монети 159 доларів.

Серія 3-D монет «Підводний світ»

У цю серію повинні увійти 3-D монети, виконані зі срібла. Центральний банк Барбадосу планує випустити чотири монети із зображенням морських тварин: дельфін, чи морська черепаха, біла акула, крокодил. Монети номінальною вартістю 5 доларів, масою 93,3 грама, величиною окружності 50 міліметрів, виконані в якості 'Proff + Antique', стануть гарним подарунком для будь-якого колекціонера. На лицьовій стороні монети в центрі зображено герб, над яким викарбувано напис, що означає назву держави. Навколо герба знаходиться малюнок морського дна з його мешканцями. По краю монети розташовано напис, маса монети і характеристика металу з якого вона виготовлена.

Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті і стати володарем прекрасного раритету. На зворотному боці монети зображено морське тварина на тлі моря. Щоб отримати ефект моря, центр монет заливають синьою емаллю. Імовірно ціна монет на ринку нумізматики складе більше 300 євро. Придбати срібні монети Барбадосу в Україні, можна на нашому сайті.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти