×
Номінал
Рік
Вага монети, гр
Price
-

Золоті монети Росії

Показати 1-11 з 11 товарів

Золоті монети Росії

Золоті монети Росії, є сьогодні одним із найвигідніших капіталовкладень. Інвестиційні та ювілейні (пам'ятні монети з золота царської Росії, СРСР і сучасної Російської Федерації мають високу якість виготовлення, тому вони досить затребувані як серед колекціонерів, так і серед потенційних інвесторів, які хочуть вигідно вкласти свої гроші. Купити золоті монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію російських раритетних зразків.

Золоті монети часів Царської Росії

Перші монети з золота карбували в період царювання Петра I в 1701 році. Карбування монет тривала аж до революції 1917 року. Так як в Росії за цей час змінювалися правителі, так і монетні двори чеканили монети різних типів.

Першою монетою став золотий червонець, який виготовили на Кадашевском МД при Петрові I. Також в цей період часу карбованець отримав статус національної валюти Росії. Завдяки царській фінансову реформу виробництво золотих монет істотно спростилося, так як вони стали виготовлятися машинним способом.

Нові монети карбували із золота вищої проби, але на них був відсутній номінал. З 1701 по 1714 року Росія карбувала золоті монети для міжнародних розрахунків. Вартість золотих монет становила 2 рубля 30 копійок. Через 3 роки почали карбувати червонець, який оцінювався в 4 рубля 60 копійок і називався він подвійним. У 1718 році з'явилася золота монета 2 рубля. Сьогодні купити золоті колекційні монети в Україні царської Росії хочуть багато колекціонерів, так як вони мають не лише історичну цінність, але і є вигідною інвестицією.

Монети з золота періоду Катерини II випускалися з 1762 по 1792 рік мінімальними накладами московським і санкт-петербурзьким монетними дворами. За час її правління портрет на монетах змінювався, так само, як і змінювалася її зовнішність з віком.

У часи правління Миколи II карбувалися монети від 5 до 25 рублів і золоті червінці. З 1897 по 1911 року чеканили монети по 5 і 10 рублів великими тиражами. З 1907 по 1908 рік карбували нові монети, а вартість деяких екземплярів по 5 і 15 рублів в якості Пруф, які випустили до 40-річчя царя, доходить до 70 тисяч доларів за один примірник.

Сучасні монети із золота

Такі монети випускає Центробанк РФ. Ювілейні примірники виробляють малими тиражами, тому вони мають велику цінність для колекціонерів. Інвестиційні монети із золота щороку випускають великими партіями, але вони також мають велике значення для інвесторів.

Найпопулярніші монети РФ:

 • Сіяч – монета з золота 10 рублів.
 • Чемпіонат світу з футболу, який проходив в 2018 році і Георгій Побідоносець – золоті 50 рублів.
 • Знаки зодіаку – золоті 25 рублів.

У 2010 році карбували одну з найбільш рідкісних екземплярів в 50 тисяч рублів, а через рік 10 тисяч рублів, які були приурочені до дня скасування кріпосного права. Найбільш дорогими є інвестиційні серії, вартість яких може досягати 15 мільйонів рублів. Придбати інвестиційні золоті монети в Києві можна на нашому сайті і тим самим вигідно вкласти гроші.

З 1992 року, ювілейні рублі карбують кожен рік, і вони мають високу нумізматичну цінність. Найбільш популярною є серія «Великі люди Росії». Також московський і санкт-петербурзький монетний двір чеканить кожен рік пам'ятні золоті примірники, присвячені різним сферам діяльності та історії. Вони випускаються малими тиражами, тому їх хоче мати у своїй колекції практично кожен колекціонер.

В даний час придбати золоті монети в Україні можна на нашому ресурсі і тим самим поповнити свою колекцію новими зразками. Так як всі золоті монети мають складний дизайн і техніку виготовлення, то фахівці зможуть легко відрізнити оригінал від підробки. А штемпельний малюнок підробити практично неможливо, так як він виконаний з численних складних деталей і елементів. Купити золоті монети в Україні можна на нашому сайті. Всі сучасні російські золоті монети карбуються тільки з дорогоцінного металу найвищої проби.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua