×
Країна
Номінал
Рік
Вага монети, гр
Price
-

Срібні монети

Показати 1-20 з 1043 товарів

Придбати срібні монети в Україні різних країн світу

Срібні монети ще з давніх-давен становили більшу цінність, і сьогодні вони є досить бажаний як для численних колекціонерів, так і в якості інвестиційних придбань. Першими засобами платежу для людей були в основному монети з дорогоцінних металів, таких як срібло і золото.

В даний час цінність монет зі срібла збереглася, але вона трохи змінила свій пріоритет. Якщо раніше вони були засобом платежу, то тепер вони виступають в якості предметів для колекціонування. В даний час придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті і вони зможуть поповнити вашу колекцію новими зразками різних країн світу.

Коли з'явилися монети з срібла

Перші такі монети були виготовлені в царстві Лідія багато сторіч тому (близько 600 р. до нашої ери). Їх карбували із золотого і срібного сплаву в певній пропорції (з, так іменованого, електрума). Такі монети ходили на території, яку населяли в основному греки, тому можна припустити, що саме вони стали прабатьками срібних монет.

Монети з срібла, що були викарбувані монетними дворами різних країн світу, є досить поширеними предметами для створення великих колекцій серед численних нумізматів. В даний час дуже часто колекціонери вибирають лише один напрям або країну і не звертають уваги на інші примірники срібних монет. В даний час купити срібні колекційні монети в Україні можна, скориставшись послугами нашого сайту.

Де придбати срібні монети в Україні?

Сьогодні срібні монети в Україні користуються великим попитом в якості інвестиційних або колекційних об'єктів. Вони випускаються НБУ, і їх може придбати будь-який бажаючий нумізмат або колекціонер, який хоче поповнити свою колекцію новим незвичайним екземпляром. Зазвичай діаметр таких монет становить 39-42 мм, і вони чеканяться з срібла найвищої проби.

В даний час придбати колекційні срібні монети в Україні різних років випуску, можна на нашому сайті, скориставшись її послугами. Вартість срібних монет в Україні може коливатися від 500 до 600 гривень за екземпляри, які не мають особливої історичної цінності і були випущені великими тиражами. Рідкісні старовинні срібні монети можуть оцінюватися в десятки тисяч гривень.

Так, наприклад, досить цінною серед численних колекціонерів є срібна монета 20 гривень, яка була приурочена до десятиріччя Незалежності України. Всього було викарбовано 1000 штук. Ціна одного такого екземпляра може становити близько 36 тисяч гривень. Також до цінних монет можна віднести примірник у 100 гривень, який випустили до десятиріччя в Україні грошової реформи, вартість якого може досягати 55 тисяч гривень або монета в 100 гривень «1020 років Хрещення Київської Русі» ціна, якої може становити 52 тисячі гривень. Також великим попитом користуються срібні монети, які були викарбувані в різних країнах світу. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті.

Необхідно відзначити, що колекціонування таких монет є досить дорогим задоволенням, оскільки їх існує велика кількість, і всі вони були випущені в різний час. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті за найдоступнішими цінами. Скориставшись нашим сайтом, ви можете дізнатися вартість кожної монети, а також її історію та колекційну цінність. При необхідності ви можете зв'язатися з нашими консультантами за вказаними на сайті телефонами, і вони дадуть відповідь на всі ваші питання.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua