×
Номінал
Рік
Вага монети, гр
Price
-

Срібні монети Австрії

Показати 1-10 з 10 товарів

Срібні монети Австрії

Монетний двір Австрії існує кілька століть. Вперше про монетному дворі згадувалося в 1397 році. На монетному дворі викарбувано кілька груп монет: талери, крейцери, крони і шилінги. Монети чеканили в залежності від грошових реформ, що проводяться в країні і при зміні глав держави. В даний час придбати срібні монети в Україні хочуть багато нумізмати і колекціонери, для того щоб поповнити свої колекції новими зразками раритетними.

Карбування монет з срібла в Австрії була не випадкова і має свою історію. В 1194 році король Річард Левине Серце, потрапивши в полон до ерцгерцогу Леопольду, заплатив за своє звільнення викуп, який становив близько дванадцяти тонн срібла. З нього і почали карбувати перші срібні монети. Випуск монет із срібла триває до теперішнього часу Австрійським монетним двором, який знаходиться у складі Австрійського Банку.

Монетний двір також випустив пам'ятні монети, які приурочені до певних подій, що відбуваються в країні та придбати срібні монети в Україні австрійського МД можна на нашому сайті. Пам'ятні крони і шилінги приурочені до пам'ятних дат і подій, а також особистостей та історичних місцях. Вони користуються великою популярністю серед колекціонерів. Пам'ятними євро з срібла можна користуватись тільки на території Австрії. Їх випустили невеликим накладом, тож вони викликають неабиякий інтерес серед нумізматів і є інвестиційними монетами. У 2000-х роках було випущено дві серії срібних монет, це филармоникер і 10 австрійських євро, купити які в Україні можна на нашому сайті.

Старовинні та пам'ятні монети Австрії зі срібла

Талери, крейцери, крони, шилінги, а також пам'ятні євро випускалися з срібла, і мають різний номінал. Вони дуже популярні серед нумізматів, ціна старовинних монет залежить від року карбування, збереження, рідкості, проби металу, попиту на ринку.

До старовинних і пам'ятних монет відносяться:

 • Один талер ерцгерцога Леопольда V 1630 року, один талер Фердинанда I 1842 року і союзний талер 1857-1861 років карбування із зображенням жінки на лицьовій стороні, яка уособлює місто Франкфурт-на-Майні.
 • 3,5, 10 і 20 крейцерів 1698 -1872 років карбування. Залежно від номінальної вартості монети і року випуску на лицьовій стороні змінювалося зображення правителя.
 • 1, 2 і 5 крон з портретом короля Франса Йосифа I, випускаються з 1892 по1913 роки.
 • 1/2, 1, 2 5 шилінга 1925-1936 років карбування. На 1/2 шилінга зображено рівносторонній ромб, в центрі, якого зазначена номінальна вартість монети. Один шилінг прикрашає зображення фасаду Віденського парламенту. На двох шиллингах 1937 року карбування із зображенням фасаду Карлскірхе. П'ять шилінгів 193 -1936 років оздоблені дерев'яною скульптурою «Велика мати Австрійська».
 • Пам'ятні монети номіналом 1 і 5 крон випущені в 1908 році на честь 60-ти років правління короля Франца Йосифа I.
 • Пам'ятні шилінги випущені номіналом 2, 25,50 і 100 шилінгів. Всі вони приурочені до певної події.

Це не весь список срібних монет, випущених монетним двором Австрії. У 2000-х роках було випущено кілька пам'ятних євро, які були приурочені до різних історичних дат. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими зразками.

Срібна серія «Филармоникер» В 2008 році була випущена серія монет «Филармоникер», номінальна вартість яких становить 1,5 євро. Ці монети користуються великим попитом і є дуже вигідним інвестуванням коштів. Филармоникером можна розраховуватися, але в зв'язку з тим, що його ринкова вартість перевищує номінальну, монету використовують для інвестицій, або набувають для приватних колекцій.

Виготовляють Филармоникер зі срібла 999 проби. На його лицьовому боці викарбувано інструменти Віденського філармонічного оркестру, а на зворотному орган Золотого залу філармонії у Відні. Вартість срібного «Филармоникера» на нумізматичному ринку становить приблизно 16,5 американських доларів. На нашому сайті представлені срібні монети Австрії, які можна придбати в Україні.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua