×

Золоті монети України

Показано 1-20 з 54 товарів

Золоті монети України

В Україні різні монети із золота почали карбувати після 1996 року, коли була проведена грошова реформа. Всі екземпляри монет є ювілейними і тому вони приурочені різними подій, корисних копалин і природних ресурсів країни, а також культурі українського народу.

Саме тому багато колекціонерів хочуть придбати золоті колекційні монети в Україні, щоб не лише поповнити свою колекцію, але і зробити вигідне капіталовкладення. В даний час тільки серія «Архістратиг Михайло» є інвестиційною.

Історія виникнення монетного двору

Український МД був створений в 1991 році і в даний час він входить в першу п'ятірку найбільш технічно обладнаних дворів у світі. У 1995 році країна почала випускати першу серію ювілейних примірників із золота. Але перші монети, які були присвячені пам'ятним подіям, карбувалися австрійським МД у 1996 році.

Розробкою кожного примірника монети займалися відомі діячі мистецтва України. Серед них можна назвати таких як: А. Харук, Ст. Таран, М. Скоблікова, А. Кузьмін, Ст. Дем'яненко, С. Іваненко та інші. Сьогодні купити золоті монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію новітніми зразками.

Все про українських монетах, викарбуваних із золота

Монети карбувалися обмеженими тиражами, тому вартість колекційних золотих монет досить висока. Ціна кожного примірника залежить від якості і типу карбування, маси монети і про того до якої серії вона відноситься.

З моменту початку карбування монет НБУ із золота їх було продано 45 тисяч 789 штук. Тільки за 2013 рік продали золотих двох гривневих монет України на суму в 53 мільйона 210 тисяч гривень. Купити золоті монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію. Серію «Духовні скарби України» виготовляли із золота найвищої 999,9 проби, а інші з 900 проби. Вони випускалися в період з 1997 по 2007 року.

Монети з золота дві гривні випускалися в трьох різних варіантах: Proof, спеціалізований анциркулейтед і нециркулейтед. Найперші монети, також і перші платіжні операції з'явились на півдні країни ще в період 7-6 століть до нашої ери. Купити золоті монети в Україні можна на нашому сайті за найдоступнішими цінами.

Необхідно відзначити, що вартість таких монет залежить від їх стану. Якщо на монеті є хоч найменші відколи, дефекти, подряпини, то їх ціна буде знижена приблизно на 10 або 20 відсотків. В даний час купити золоті колекційні монети у Києві можна на нашому сайті, так як ми гарантуємо високу якість і надійну доставку у будь-яке місто України.

До фіналу ЄВРО-2012 НБУ відкарбував маленьким тиражем золоті монети масою 0,5 кг. Їх було всього 500 штук, та вартість кожного примірника може досягати 13 тисяч 293 американських доларів. За всі роки незалежності України НБУ відкарбував 50 різновидів монет з чистого золота різних видів від 2 до 50 гривень. Їх маса становить від 1,24 г до 0,5 кілограма. Найменший тираж мали примірники, випущені до 25-річчя незалежності України. Всього вийшло у світло 400 штук. Найбільший тираж був у монет серії «Києво-Печерська Лавра» - 2 тисячі штук.

Найбільше монет вийшло в світ у 2007 році – 67 тисяч штук (8 різних видів). З 2014 року країна тимчасово припинила карбувати пам'ятні екземпляри, за винятком монет, приурочені до 25-річчя незалежності України. Дані екземпляри вийшли у світ в 2016 році. В даний час купити золоті колекційні монети в Україні можна на нашому сайті, де ви знайдете великий вибір різних примірників за найдоступнішими цінами.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти