×

Срібні монети Ніуе

Показано 1-20 з 123 товарів

Срібні монети Ніуе

Срібні монети Ніуе, на яких зображені герої мультиплікаційних фільмів Діснея, були виготовлені в Новій Зеландії. Будь-яка з цих грошових знаків може зайняти гідне місце у вашій колекції монет. Серії випускалися зі срібла 999 проби, а їх кількість була обмеженою. При цьому ці колекційні зразки вважаються законною грошовою одиницею острова Ніуе. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими зразками.

Що ж спільного у Диснеївських монет?

Звичайно ж, це аверс усіх Диснеївських монет, де викарбувано величний профільний образ королеви Єлизавети II, придуманий Яном Рэкн-Бродлиром. Єдине, чим можуть відрізнятися вироби, так це окантовкою, яка обвиває портрет королеви. Наприклад, у таких срібних грошових знаків як «Пароплавчик Віллі», «Скрудж МакДак», «Міккі Маус Дісней 90 років» і «Зоряні Війни Солдатів Клон», вона тонка і витончена, а ось у монет «Африканська Сова» окантовка набагато товще і має відповідну рифленость. Куди цікавіше і різноманітніше монети з реверсної боку, а також історію їх виникнення.

«Пароплавчик Віллі»

2014 рік ознаменувався виходом у світ монет зі срібла 999 проби «Пароплавчик Віллі», які представили частиною серії «Класика Діснея». Всі такі вироби мали обмежений тираж і впізнаваний дизайн, завдяки якому монети стали такими поширеними у світі. У 2017 році їх виготовили лише 250 тис. шт. На реверсі монети красується Міккі Маус, який управляє своїм пароплавом.

Що ж стосується безпосередньо монети, то вона має:

  • номінальну ціну 2 долара;
  • 1 тройську унцію;
  • карбувалася на монетному дворі Нової Зеландії;
  • зроблена зі срібла 999 проби.

Якщо ви любите Діснеївські мультфільми і їх персонажів, то варто придбати колекційну срібну монету в Києві на нашому ресурсі. Які грошові знаки подарував монетний двір Нової Зеландії світу в 2018 році? Цей рік був багатий на випуск різноманітних срібних монет 999 проби, наприклад, у 2018 році виходить на ринок грошовий знак «Міккі Маус Дісней 90 років». Це неймовірно шикарний зразок, який карбувався з найбільш високим нормам якості, завдяки чому він у короткі терміни удостоївся уваги інвесторів, а також колекціонерів.

На монеті завдано не тільки сам веселий персонаж, але і дата «90». Внизу можна побачити пробу срібла, масу і логотип Діснея. Всього таких зразків було випущено 90 тис. шт. номінальною вартістю 2 долара. Також не менш популярною стала монета «Скрудж МакДак». Цей персонаж Карл Барком вирішив зобразити з мішком грошей в одній руці і палицею в іншій. Важить такий інвестиційний примірник 31.1 грам, при цьому має високу пробу, тому монета може стати прекрасним подарунком для ваших близьких. А так як було випущено всього 250 тис. шт., то і вартість срібної інвестиційної монети на Україні постійно зростає.

Про наступною не менш красивою монеті знають всі нумізмати – це нові зразки під назвою «Африканська Сова». Даний срібний грошовий знак має 999 пробу і 1 тройську унцію. Популярний на весь світ образ сови доповнюють оливкові галузки. А щоб була помітна мудрість сови, Ян Ранк-Бредлі зробив її очі трохи збільшеними. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті.

І остання в нашому списку є монета «Зоряні Війни Солдатів Клон», яку випустив Новозеландський монетний двір. На ній зображено воїна в обладунку зі зброєю в руках. Номінал цього срібного вироби прирівнюється до 2 доларом, однак його практична цінність куди вище. Тираж склав 10 тис. шт. Дана неймовірно шикарна і ексклюзивна монета може стати фаворитом у вашій колекції. Ми пропонуємо придбати срібні монети в Україні і стати володарем нових раритетних зразків.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти