×

Золоті монети Австрії

Показати 1-9 з 9 товарів

Золоті монети Австрії

Інвестиційні монети із золота в Австрії почали карбувати в 1989 році. Дана серія називається «Віденська філармонія», так як на аверсі її численних монет різних номіналів зображені головні інструменти знаменитого віденського оркестру. Для виготовлення монет застосовується тільки 24-каратне золото. Филармоникеры випускаються 10 євро, 25 євро, 50 євро та 100 євро. Купити золоті монети в Україні можна на нашому сайті та поповнити свою колекцію.

Історія появи монетного двору

Приводом для заснування власного монетного двору став історичний факт 1194 року. Тоді в полон до Леопольду V потрапив король Річард, який за свою свободу віддав 12 тонн срібла. Цей дорогоцінний метал і пішов на карбування перших монет. Спочатку двір, де чеканили монети, знаходився недалеко від Hoher Markt, а в Wollzeile. На початку 19 століття і до теперішнього моменту він знаходиться у місті Відень.

«Віденська Філармонія» та інші золоті серії Австрії

Золоті филармоникеры першими почали випускатися в євро. Необхідно відзначити, що до 2002 року вони проводилися в шиллингах, а потім його перевели на євро. В даний час примірник 100 євро важить 1 унцію, примірник 50 євро – маса ½ унції, примірник 25 євро – маса ¼ унції і примірник 10 євро – маса 1/10 унції. Сьогодні купити золоті колекційні та інвестиційні монети в Україні різних типів можна на нашому сайті за найдоступнішими цінами.

Спочатку монети виступали в якості інвестиційних, але найчастіше їх купують колекціонери і нумізмати. Вони продаються як по одній монеті, так і сетами, що складаються з примірників всіх 4 номіналів. Також можливі варіанти сетів, де знаходяться дві або три монети. Купити золоті монети в Україні хочуть багато нумізмати і колекціонери, щоб поповнити свою колекцію.

З початку виробництва филармоникеров їх дизайн ніколи не змінювався. Він був розроблений гравером Томасом Песендорфом, який став головним художником монетного двору в 1993 році.

 • На аверсі монет зображено 2 скрипки, 2 альта, одна валторна, одна віолончель, один фагот і одна арфа, які є головними інструментами в оркестрі. Вгорі напис «Віденська філармонія».
 • На реверсі викарбувано головний орган, який стоїть у Золотому залі Вени. Вгорі напис «Республіка Австрія». Під органом викарбувано маса монети, проба золота, рік карбування і номінал.

У 2004 році карбували спеціальні колекційні монети, які були присвячені 15-річчю бренду. Колекціонери могли придбати золоті інвестиційні монети, які важать понад 30 кілограм і мають окружність 37 див. В даний час такі монети вважаються раритетними, так як всі 15 штук номіналом в 100 тисяч євро були продані за лічені дні.

Крім цього до двадцатипяти річного ювілею серії МД викарбував 4 євро. Купити золоті монети в Україні можна на нашому сайті. Але найбільш рідкісним вважається примірник 2000 євро, який був викарбуваний в 2009 році і його приурочили 20-річного ювілею «Віденської філармонії». З 2002 року в Австрії випускають 6 різних варіантів монет номіналом від 5 до 100 євро.

Він може бути викарбувані з різних дорогоцінних металів, але з золотих колекцій найбільшим попитом користуються такі серії як:

 • Знамениті австрійські лікарі.
 • Великі австрійські композитори.
 • Віденський модерн.
 • Корони Габсбургів.
В даний час купити золоті інвестиційні і колекційні монети в Києві ви можете, звернувшись на наш сайт. Ми пропонуємо монети найвищої якості, а також здійснюємо відправку товару післяплатою з самою надійною кур'єрської служби доставки країни «Нова пошта».
Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua