×

Срібні монети Конго

Показано 1-11 з 11 товарів

Срібна монета Республіки Конго

На даний момент Сильвербэк Горила - другий срібний грошовий знак Республіки Конго, у який можна інвестувати. Виготовлений монетним двором Скоттсдейлом, даний виріб може стати гарним поповненням будь-якої колекції монет, навіть найбільш значною. Також це надійний спосіб захистити і примножити свої гроші від інфляції, адже зразок Сильвербэк Горила випускався зі срібла 999 проби. Її колекціонери цінують за бездоганну якість виготовлення, а також щоразу змінюється дизайн. Саме тому купити срібні монети в Україні хочуть багато нумізмати та колекціонери.

Дві сторони монети

На реверсі цього колекційного зразка красується голова тварини з вражаючим пронизливим поглядом, який спрямовується безпосередньо на наглядача, на монету людини. Її край обрамлений племінним малюнком і відповідним написом «CONGO SILVERBACK GORILLA» «2018» «1 oz 999 SILVER».

На аверсі ми побачимо герб Республіки Конго і також напис «REPUBLIQUE DU CONGO» «5000 FRANCS CFA», що позначає номінал і держава – емітент. Крім того, ця сторона виробу прикрашена точковим візерунком.

Яку цінність має зразок

Придбати колекційну срібну монету в Києві досить просто, відвідайте наш інтернет магазин, де вашій увазі постане виріб Республіки Конго номінальною вартістю 5 тис. франків. Дану серію карбували в 2018 році тиражем 75 тис. примірників і дали їй горду назву «Горила».

Серед іншої сухої інформації про монеті, можна назвати таку:

  • діаметр 38.6 мм;
  • товщина 3.2 мм;
  • вага 31.103 г;
  • при рубчатом гурті, монета має круглу форму і медальний тип орієнтації.

Представлена на нашому інтернет ресурсі срібна монета «Сильвербэк Горила» має не лише колекційну цінність для нумізмата, але й інвестиційну. Зразки з дорогоцінних металів з часом приносять додатковий прибуток при їх продажу.

Вартість срібної колекційної монети в Києві на нашому сайті залежить від різних факторів, таких як, наприклад:

  • складу;
  • кількості виготовлених зразків;
  • дати початку тиражування.

Ці складові безпосереднім чином впливають на ціну монет. При цьому кожна грошова одиниця упаковується в спеціальну капсулу з пластику, яка надійно зберігає монету «Сильвербэк Горила» від різних механічних пошкоджень. Що ж надає клієнту співпрацю з нашим сайтом Ми є лідерами на ринку дорогоцінних металів, тому можемо реалізовувати монети за мінімальною вартістю. Також ми завжди пропонуємо нумізматам найбільш вигідні способи вкладення коштів. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті. Придбання монети «Сильвербэк Горила» з 1 унція срібла у всесвітній павутині на нашому ресурсі – це завжди проста, вигідна та надійна угода. Переконайтеся самі!

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти