×
Номінал
Рік
Вага монети, гр
Price
-

Срібні монети США (Америки)

Показати 1-20 з 90 товарів

Срібна монета Америки (США)

Інвестиційні грошові знаки купуються нумізматами, як в золотих монетах, так і срібних. Але серед величезної кількості подібних виробів, є найбільш затребувані екземпляри. Такими вважаються «Орли» зі срібла, перші з яких були викарбувані 24.11.1986 році. Щорічно попит на них тільки зростав, а щоб його задовольнити монетний двір Америки в 2011 році доручає виготовлення «Орлів» монетному двору (МД) міста Сан-Франциско. А хоча до цього дані зразки карбувалися виключно у Вест-Пойнті. Придбати срібні монети в Україні, викарбувані на монетному дворі США ви можете на нашому сайті.

Срібний «Орел» або «Крокуюча Свобода» - найбільш красива монета

Чому ж багато цінителі грошових знаків вважають, що срібна монета «Крокуюча Свобода» одна з найкрасивіших в світі? Саме тому купити срібні монети в Україні монетного двору Штатів хочуть багато нумізмати. Так судіть самі. Аверс вироби – це «Крокуюча Свобода», яка рухається до сонцю. У своїй лівій руці вона тримає гілки від дуба і оливи, які є символами громадянської, а також військової слави. У свою чергу правою рукою вона показує на сонце, що сходить. Крім того, на «Свободі» накинуть американський прапор, що розвівається на легкому вітрі. Ви це обов'язково зрозумієте по злегка помітним зіркам, які розташувалися над її правою рукою і смужкам на сукню.

Спочатку силует «Крокуюча Свобода» почав застосовуватися на срібному грошовому знаку 50 центів, який виготовлявся в період 1916 - 1947 року. Над основним малюнком перебувала напис «LIBERTY», яка означала «Свободу», а праворуч - «IN GOD WE TRUST», що перекладається як «ми віримо в Бога». Знизу ж видрукуваний рік виготовлення зразка. Автор малюнків – Адольф Вейнман. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому ресурсі і стати володарем нових зразків.

Реверс – це викарбуваний орел, який розташувався за щитом. У його праву лапу дизайнери вклали гілка оливи, в ліву – кілька стріл, а в дзьобі він тримає стрічку з латинським написом «E PLURIBUS UNUM», що означає «один з багатьох». Узголів'я орла прикрашають 13 зірок, що представляють колонії, які в 1776 році від'єдналися від королівства Великобританії.

Крім цього, монета має позначення:

 • розташована літера «W» під основний картинкою нанесена на честь міста, де виготовляються грошові знаки;
 • «М» - позначає автора, якого звали Джон Мерканті;
 • напис «UNITED STATES OF AMERICA», що знаходиться навколо орла – США;
 • «1 OZ FINE SILVER — ONE DOLLAR» - як ви вже здогадалися «1 унція срібла – 1 долар».

Дизайн цієї сторони грошового знака розробив Джон Мерканті. Він був на МД Америки головним художником-гравером. Яка ціна «Крокує Свободи»? Ви коли-небудь цікавилися, яка ж вартість срібної інвестиційної монети на Україні? Варто спочатку сказати, що «Крокуюча Свобода» вважається досить ліквідним грошовим знаком, оскільки його приймають практично всі світові банківські структури. За час свого існування «Орел» став класичним виробом серед різних інвестиційних монет.

Також він вважається кращим зразком Монетного двору Америки. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті. В період виходу перших монет, ціна унції срібла становила близько 5.5 доларів і трималася на такій позиції до 2003 року. Але в силу певних державних причин, які спричинили за собою фінансові витрати, у більшості країн заходу утворилася нестача бюджету, що призвело до інфляції. Відповідно відбувся підйом вартості на срібну «яка крокує Свободу» практично на 1 тис. відсотків. Ось чому придбати срібну інвестиційну монету в Києві та інших містах світу хочуть багато цінителі грошових знаків і інвестори.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua