×

Срібні монети Фіджі

Показано 1-20 з 21 товарів

Срібні монети Фіджі

Будь-яка грошова одиниця іноземного походження має свою індивідуальну історію походження, яка традиційно пов'язана з певною подією. Ось чому нумізматів цікавить як вартість срібних інвестиційних монет у Києві на ринку, так і їх історична значимість, а також цінність для колекції.

Різноманітність срібних грошових знаків Фіджі привертає увагу як фахівців, так і звичайних людей, які зацікавлені у вигідному придбання чи вкладення грошових коштів. Вартість окремих зразків може бути досить пристойною, однак нумізмати готові платити будь-які гроші, щоб поповнити свою колекцію черговим рідкісним екземпляром. В даний час придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими зразками Фіджі. Пропонуємо вам ознайомитися з популярними срібними монетами Фіджі і вибрати найбільш достойну на нашому сайті.

«Черепаха Таку»

Цю грошову інвестиційну срібну одиницю нумізмати полюбили, насамперед, за неперевершений колоритний дизайн. На аверсі ми бачимо плаваючу у чистій прозорій воді черепаху Таку, яка оточена бульбашками повітря. А саме земноводна тварина має красивий візерунковий панцир. Зліва від неї розташована коротка напис великими літерами «FIJI TAKU», а праворуч – «FINE SILVER 999 1OZ».

Реверс прикрашений профільним зображенням королеви Єлизавети 2. Крім того, на цій стороні монети 999 проби викарбувані по колу рік випуску – 2011 та номінал в розмірі 2 доларів. При товщині 3.25 мм і діаметрі 40.5 мм, виріб чеканилося на Монетному Дворі Нової Зеландії з високою якістю - Брильянт Анциркулейтед.

«Хокусай Велика хвиля»

На реверсі срібної монети 999 проби розташовується малюнок величезної хвилі, яка нависає над човнами поблизу Канагавы. Вдалині можна розглянути гору Фудзі, яку дизайнери вибрали в якості фону до головного дії на монеті.

Розбурхана стихія кидає човники, немов сірники з боку в сторони. Як вважають мистецтвознавці, моряки, які з останніх сил чіпляються за борти своїх кволих плавальних засобів, уособлюють людство, яке намагається вижити в бурхливого життя. Цей малюнок можна розглянути досить добре, оскільки діаметр монети дорівнює 39 мм. Випустили виріб в 2017 році тиражем 50 тис. шт. номіналом 1 долар. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті і поповните свою колекцію новими зразками.

«Ігуана»

Третя в нашому списку срібних монет Фіджі – «Ігуана». Випустив її Монетний Двір Скотсдейла номіналом 1 долар і тиражем 75 тис. примірників. На реверсі грошового знака 999 проби намальована Ігуана, яка дереться по пальмової гілки. На широкому полі, розташованому навколо тварини, знаходяться написи, які вказують на країну, рік випуску, пробу і номінал. «Ігуана» випускалася тиражем 75 тис. штук.

«Русалка»

І останній шедевр Фіджі, відображений у вигляді срібної монети – «Русалка зростає», що виринає з води. Міфічне створення як ніби відпочиває тіло частково визирає, а волосся колыхает по воді. Ось так дизайнери монети зобразили русалку на реверсі грошової одиниці номіналом 1 долар.

На аверсі монет «Хокусай Велика хвиля», «Ігуана» та «Русалка» зображено герб Фіджі, який виконувався по технології вертикального ефектною штрихування. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті.

Срібні грошові одиниці Фіджі в будь-які часи цінувалися нумізматами, оскільки вони виконані з якісних дорогоцінних металів, завдяки чому монети мають солідний вигляд. Купити срібні колекційні монети в Києві ви завжди можете на нашому ресурсі.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти