×
Номінал
Рік
Вага монети, гр
Price
-

Срібні монети Франції

Показати 1-5 з 5 товарів

Срібні монети Франції

Франція – це країна, що має приголомшливу історію. В ній зародилися п'ять республік серед монархій Європи, кожна з яких карбувала свої індивідуальні грошові знаки. Їх реверс і аверс змінювався кожен раз, коли на престолі сідав новий глава держави.

Сьогодні ми можемо спостерігати 4 основні види оформлення цих монет:

 • малюнок Маріанни;
 • сівачки;
 • Линдайе;
 • Дюпре.

Про найбільш поширених аверсі і реверсі ми сьогодні і поговоримо. А почнемо, мабуть, з 5 франкової грошової одиниці, на якій нанесений малюнок сівачки. Створив цей шедевр Оскар Роті в 1896 році спочатку для примірників 3 Республіки, однак потім «сівачка» з'явилася вже на срібних виробах номіналом від 0,5 до 5 франків в 1960 році. Її образ був обраний для того, щоб оформити національну сторону грошових одиниць євро. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті і тим самим збільшити свою колекцію новими зразками.

При ретельному розгляді монети можна побачити, що жінка сіє в променях тільки що выглянувшего з-за обрію сонця. Срібні грошові знаки «Сівачка» карбувалися до 17.02.2002 року. Аверс срібної 5 франкової монети прикрашають колосся пшениці, а також гілки дуба і оліфи, тісно переплетені між собою. Над ними викарбуваний номінал – 5 FRANCS, а внизу рік – 1960. Придбати колекційну срібну монету у Києві хочуть багато, так як вона стане гідним поповненням будь-якої колекції.

Аверс монет із срібла номіналом 10 і 50 франків

Якщо ви відносите себе до завзятому колекціонеру різноманітних грошових знаків, то вам неодмінно необхідно обзавестися срібною монетою номіналом 10 і 50 франків, країною виготовлення яких є Франція. Аверс обох цих зразків прикрашає один і той же силует Геркулеса, який переміг Немейського лева. А оточують його 2 жінки, одна з яких тримає у руках посох, друга – вимірювальний прилад. Жінки дивляться один на одного і тримаються за руки. Над ними написані такі слова: «Свобода, рівність і братерство». Під ними стоїть відмітка Дюпре.

Також ми можемо спостерігати декоративну облямівку по краю монети. Між іншим, Дюпре – це такий вид оформлення монет, який спочатку застосовувався з 1848 року в Республіці II і з 1870 року в Республіці III на грошові знаки номіналом 5 франків. Вироби, що випускаються в Республіці 5, мали вже номінал не тільки 10, але і 50 франків. Крім того, в 1996 році був виготовлений пам'ятний зразок номіналом 5 франків теж в такому дизайні.

Після того, як Республіки перейшли на євро, оформляти срібні і золоті монети номіналом 10, 100 і 1000 євро почали в дизайні Хоакіна Хіменеса. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті. Реверс монет із срібла номіналом 10 і 50 франків Реверс 10 срібних і 50 франкових монет 0.900 проби практично ідентичний – все ті ж дубові і оливкові гілки, переплетені між собою, в середині великими цифрами вказано номінал та напис по колу «REPUBLIQUE FRANCAISE», увінчана зірочкою.

Обрамлення по колу у вигляді бортика і облямівки цих монет також однакове. Різниця між 10 і 50 франковими срібними грошовими знаками полягає тільки в розташуванні року випуску. На першій монеті – це середина, на другий – низ. Вартість колекційних срібних монет в Україні номіналом 10 і 50 франків також невисока, тому ви запросто зможете придбати їх на нашому сайті та поповнити свою колекцію ще кількома грошовими знаками, які випускалися тиражем 25 млн. штук. Сьогодні багато нумізмати хочуть придбати срібні монети в Україні та поповнити свою колекцію новими примірниками раритетними екземплярами.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua