×

Срібні монети Канади

Показано 1-20 з 31 товарів

Срібні монети Канади

З 1935 року монетний двір Канади виготовляє пам'ятні монети зі срібла 999.9 проби. Саме в той час була випущена перша монета на честь 25-річчя правління короля Георга 5. З тих самих пір монетним двором Канади було виготовлено величезна кількість різних ювілейних примірників, мають оригінальний дизайн.

Деякі з них навіть призначалися для продажу в інших країнах. Але першість серед пам'ятних срібних монет Канади взяли примірники номінальною вартістю всього лише один долар. З цих причин купити срібну інвестиційну монету в Києві під назвою «Кленовий лист», «Дика природа» і так далі не проти багато інвесторів.

Доларовий «Кленовий лист»

У 80-х роках кілька досить великих монетних дворів зайнялися виготовленням злитків із срібла, які призначалися для торгівлі на міжнародних ринках. Після того, як в 1986 році ввели «Американський Срібний Орел», через 2 роки в Канаді стали виготовляти інвестиційний «Кленовий Лист», який моментально підкорив серця інвесторів, а також колекціонерів. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими екземплярами.

Протягом 30 років реверс монети прикрашав і продовжує прикрашати лист клена, який розробив Вальтер Отто.
По її краю нанесена така інформація:

  • країна виробник (Канада);
  • маса виробу (31.13 г);
  • проба (999.9) на французькій і англійській мовах.

Окрім традиційної інформації, на цьому примірнику розташовані певні деталі безпеки, завдані вперше в 2014 році. Усі ці чинники допомогли закріпитись монеті «Кленовий лист» номіналом у 5 доларів на 2 місці за поширеністю по всьому світу.

«Вояджер»

Не менш цікавою срібною монетою номіналом в 1 унцію є «Вояджер», дата випуску якої 1935 рік. Саме цей екземпляр присвятили ювілею правління Георга 5, портрет якого був нанесений на аверс. На реверсі монети викарбувано мандрівник, який є корінним жителем Канади, який пливе на каное. Таких виробів 999.9 проби монетний двір країни випустив тиражем 428 707 шт. Даний вид монет випускався аж до 1986 року, проте в 1968 році примірники стали вже не срібні, а нікелеві. І з 1937 року на її аверсі був зображений Георг 6. Придбати срібну монету в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими зразками канадськими зразками.

«Дика Природа»

У колекцію канадських монет зі срібла 999.9 проби «Дика Природа» входять 6 виробів з малюнками звірів. Саме таке поєднання виробів стало вельми популярним серед інвесторів. На ринок вийшло всього лише 1 млн. шт. Колекціонери, які зробили свій вибір на користь монет «Дика Природа Канади» ніколи про це не пошкодують, оскільки отримають значну віддачу від таких вкладень.

Монети в кількості 6 штук присвячені таким тваринам як:

  1. Бізону і Вилорогой Антилопі.
  2. Лосеві і Пантері.
  3. Ведмедя Грізлі і Сірого Вовка.

Контролював випуск цих однодоларових монет Royal Canadian Mint. Монети «Дика Природа Канади» були прийняті так добре, що дирекція монетного двору в 2013 році задумалася над запуском наступній серії. І вже через рік ними були виготовлені монети «Хижі Птахи». Кожен окремо взятий примірник характеризується своїм певним дизайном. І хоча аверс усіх монет прикрашає портрет Єлизавети 2, де також зазначено рік випуску і номінал, їх реверс індивідуальний. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті з доставкою в будь-який регіон країни.

Слова, написані великими буквами, проінформують вас про те, що дані монети вважаються законною платіжною одиницею країни і зроблені з срібла 999.9 проби. Маса кожного виробу становить 31.1 г, при товщині 3.29 мм і діаметрі 38 мм. Вартість срібних інвестиційних монет у Києві, випущених Канадою, може варіюватися в різних межах, однак це завжди гарне грошове вкладення.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти