×
Наявність
Метал
Країна
Номінал
Рік
Ціна
-

Срібні монети Китаю

Показано 1-20 з 30 товарів

Срібні монети Китаю

Китайські грошові знаки «Панда» належать популярною серед нумізматів колекції виробів з дорогоцінних металів. З самих перших днів випуску примірники стали надзвичайно популярними серед звичайних людей і любителів збирати монети, про що говорять постійно зростаючі тиражі, а також високий споживчий попит.

Придбати срібні монети в Україні хоче кожен нумізмат і колекціонер. Такі монети купувати досить вигідно, так як періодично оновлюється дизайн і прекрасна якість карбування забезпечують даних виробів не тільки нумізматичну цінність, але й повернення капіталовкладень. Наприклад, найдавніші екземпляри реалізуються вище номінальної ціни, так зразки 1983 року купуються колекціонерами за вартістю від 4 тис. доларів за початковою ціною в 1500. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими зразками.

Трохи історії

Перші зразки «Панда» створювалися з золота і карбувалися, починаючи з 1982 року. Колекціонери з усього світу високо оцінили їх зовнішні характеристики і відмінну якість, завдяки чому ці примірники перевершували за рейтингом продажів навіть відомі у світі монети «Крюгерранди» з ПАР.

Через деякий час головний банк Китаю випускає срібних «Панд» для залучення нових споживачів, які не в змозі зробити капіталовкладення в дорогий метал, однак хотіли б придбати срібні інвестиційні монети, які продаються на нашому сайті.

Зовнішній вид «Панди»

Китайська «Панда» - найбільш затребувана монета і все тому, що її дизайн кожен рік змінюється. Незмінним залишається тільки унікальні характеристики металу, а також її аверс, на якому зображений Храм Неба, що знаходиться в Пекіні. Срібло 999 проби як не можна краще передає відмітні особливості зображення головного символу Китаю – Панди, її темні кола навколо очей і шкура чорно-білого кольору. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті і тим самим поповнити свою колекцію новими зразками.

СЗ 1983 року цей ведмідь стає лідером серед срібних виробів для інвестицій з постійно мінливим дизайном. Реверс монети прикрашає гарний портрет Панди, одного з найбільш рідкісних тварин.

Її зображують у різноманітних ракурсах:

  • ведмідь тримається за дерево;
  • утримує у своїх лапках бамбук або їсть його;
  • підіймається;
  • напивається води з річки;
  • висить на гілці і так далі.

При цьому на моментах ранніх випусків нанесено одна тварина, а ось на наступних примірниках – кілька. Наприклад, зустрічаються портрети мами і малюка, просто сидять або прижимающиеся один до одного. Над «Пандою» зазначено номінал вироби, а знизу – маса, проба і матеріал, який використовувався на той момент. Хоча на зразках 2015 року немає нічого крім номіналу. Ціна грошових знаків версії «Панда» Китайська грошова валюта з срібла «Панда» має значний потенціал, зростаючий час від часу.

Вартість срібної інвестиційної монети в Києві залежить від багатьох факторів, таких як:

  • кількість штук;
  • поширеність у нумізматів;
  • визнання у світі.

Нові грошові знаки купуються за 23 долари, а реалізуються на 2 долари дорожче. У свою чергу ціна на старі монети вже коливається 350 – 5 тис. доларів. Грошові знаки зі срібла номіналом 10 CNY виготовляються Державним Монетним Двором, при цьому їх маса дорівнює 1 унції або 31.1 грама.

Хоча заради справедливості треба сказати, що з 1983 – 1985 роки вага «Панди» дорівнював 27 р. срібла 900 проби. Причому тираж в даний період обмежувався 10 тис. зразків. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті. Такі монети - найбільш продавані у світі інвестиційні дорогоцінні вироби, які поширені серед нумізматів. Вони постійно чекають виготовлення нових монет, оскільки вони щоразу різні. Щорічно малюнок ведмедя, символізує Китай, представлений Державним Монетним Двором по-різному.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти