×

Срібні монети Тувалу

Показано 1-20 з 66 товарів

Срібні монети Тувалу

Срібні монети Тувалу сьогодні користуються великим попитом у численних колекціонерів і потенційних інвесторів, так як вони мають унікальний дизайн, володіють великою художньою цінністю і випускалися мінімальними накладами. Сьогодні придбати срібні монети в Україні в чудовому якості можна на нашому сайті з повною гарантією їх автентичності.

Історія появи срібних монет Тувалу

Перші монети почали карбувати порівняно нещодавно, але за короткий термін вони стали одними з найбільш затребуваних у світі. На таких монетах зображені різні сюжети, символи, а також відомі люди. Для виготовлення монет новозеландський монетний двір застосовує тільки срібло найвищої проби, а також дорогоцінні камені і дорогу кольорову емаль.

Перша серія монет була приурочена річниці незалежності. Було випущено 5 тисяч примірників номіналом 10 доларів. На реверсі монети зображена легендарна бригантина «Ребекка». Такі екземпляри виготовлялися з срібла 500 проби, а маса складає 35 грам. Сьогодні багато колекціонерів хочуть придбати срібні монети в Україні цього номіналу, так як вони є досить рідкісними і історично цінними.

Перші пам'ятні монети зі срібла Тувалу

  • У 1980 році карбували монету, присвячену 80-річчю матері-Королеви.
  • У 1981 році випустили монету, присвячену герцога единбурзького Філіпа.
  • У 1982 році карбували монету, приурочену візиту королів в Тувалу.
  • В 1993 році з'явилися примірники, приурочені до 40 –річчя вступу на престол Єлизавети II, знаменитому Ісааку Ньютону і Шкірястою Черепасі.
  • У 1994 році карбували монети, на яких були зображені Ламантини, серія «Олімпійські ігри», присвячена плавання, «Захистимо наш Світ» з Блакитним коралом, а також зразки, присвячені світового Чемпіонату по футболу.
  • У 1997 році з'явилися монети, присвячені відкриттю парламенту у місті Канберр.
  • У 1988 році карбували примірники Міленіум.

Потім перестали випускати монети з срібла і інших дорогоцінних металів. Нова серія з'явилася в 2003 році, і такі монети мали зовсім інший дизайн. Новозеландський і австралійський монетні двори використовували абсолютно новий підхід до виготовлення пам'ятних примірників.

На обох сторонах монет присутній кольорова дорога емаль. Перша колекція під назвою «Піонери авіації» чеканилася з срібла 999 проби, масою 31,1 грам, окружністю 40.6 мм, в якості Пруф (кількість 2003 штук). Всього було випущено 4 види монет номіналом 1 долар.

Однією з найпопулярніших серій є «Разом назавжди» випуску 2012 року. На аверсі зображена пара різних тварин або птахів, які знаходяться в своєму природному середовищі. Всього було викарбовано 8 видів монет зі срібла в кольорі, номіналом 50 центів, масою 15,59 грам, окружністю 32,6 мм. Кожен рік МД чеканить 7 тисяч 500 монет в якості Пруф. Сьогодні придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті у відмінній якості з доставкою в будь-який регіон країни.

Усі монети з срібла Тувалу в кольорі випускають зі срібла 999 проби в якості Пруф. На аверсі традиційно зображена королева Єлизавета II. По колу є напис QUEEN ELIZABETH II, гідність в доларах, рік випуску і TUVALU. Такі монети випускають обмеженими тиражами. Так, кожен рік випускається місячна колекція в кількості 2000 штук, колекція «Вічна любов» в кольорі – 7500 штук, колекція «Міфічні тварини» - 1500 штук. Більшість колекціонерів, які хочуть придбати срібні монети Тувалу в Україні, щоб поповнити свою колекцію новими прекрасними зразками, що представляють художню та історичну цінність.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти