×

Срібні монети Південної Африки

Показано 1-12 з 12 товарів

Срібні монети Південної Африки

Монетний двір Південної Африки випускає монети різних номіналів для банку ПАР. Головна будівля офісу розташоване в Центурионе (місцевість Гаутенг). В даний час МД виготовляє срібні і золоті колекційні та інвестиційні монети, серед яких знаходяться і крюгерранди. У 1892 році в області міста Йоганнесбург знайшли великі запаси золота, які і стали основою для створення власного монетного двору в ПАР. В даний час придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію.

Основні монети ПАР

Монетний двір (МД) Південної Африки випускає кілька різних видів монет, а також різноманітні медалі, матриці для виготовлення монет та монети для європейських, азіатських, африканських і американських країн.

Ренд є ВКВ, то є вільно конвертованою валютою – державним платіжним засобом ПАР, який вперше був випущений в 1961 році, коли була проголошена вільна Південно-Африканська Республіка та коли вона вийшла із співдружності Британії. Ренд прийшов на зміну південноафриканському фунту. З 2004 року ренд став клірингової валютою, яка використовується в міжнародній міжбанківській системі як платіжний засіб. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті.

Крюгерранд є золотою монетою ПАР, яка була викарбувана в 1967 році в якості «помічника» для продажу республіканського золота на світовому ринку. Ця монета була названа на честь президента Трансваалю Пауля Крюгера.

Випуск срібних колекційних та інвестиційних срібних крюгеррандів був заснований на великій популярності золотих монет. Срібні монети 2019 року випуску стануть доступною альтернативою більш дорогим і рідкісним золотим монетам і зможуть захистити ваші інвестиції від коливань на ринку валют, дорогоцінних металів і фондовому ринку. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому сайті та поповнити свою колекцію монет ПАР.

Золотий Крюгерранд був випущений в 1967 році і виступав лише як інвестиційна монета. Але після її величезного успіху, монетний двір Південної Африки в 2017 році вирішив карбувати срібну монету, що важила 1 унцію і була приурочена до 50-річчя карбування в ПАР. Її карбують з срібла найвищої 999 проби, і вона є законною грошовою одиницею ПАР. У 2018 році монета надійшла у вільний продаж і сьогодні її можуть купити колекціонери не тільки різних країн світу, але і України.

На аверсі монети зображено портрет Підлоги Крюгера, а на реверсі антилопа спрингбок, стрибає в полі, що є символом країни. Відмінність золотого примірника від срібного полягає в наявності номіналу. В даний час придбати срібні монети в Україні монетного двору Південної Африки, такі як ренди і крюгерранди можна на нашому сайті за найдоступнішими цінами з доставкою в будь-який регіон країни.

Характеристики срібного крюгерранда:

  • Срібло – 1 тройська унція (проба 999).
  • Проводиться на нафтопереробному підприємстві Rand в ПАР.
  • На аверсі зображення портрета першого президента П. Крюгера (автор Отто Шульц).
  • На реверсі зображено антилопа в полі (автор Коэрт Стецнберг).
  • Номінал 1 Ренд.
  • Тираж – 20 тисяч штук.

Тираж срібних Крюгеррандів випуску 2019 року досить мінімальний, але такі монети більш доступні для колекціонерів і нумізматів, ніж золоті. Якщо ви хочете придбати колекційні срібні монети в Києві, зверніть увагу на вигідні пропозиції нашого сайту. Ми надаємо своїм клієнтам гарантію високої якості всіх монет, а також швидку і надійну доставку товару, яку здійснює кур'єрська служба доставки «нова пошта».

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти