×
Наявність
Метал
Країна
Номінал
Рік
Ціна
-

Золоті монети

Показано 1-20 з 397 товарів

Золоті монети України та різних країн світу

В даний час численні нумізмати і колекціонери купують золоті монети України та різних країн світу в якості інвестиційних або колекційних об'єктів. Монети з дорогоцінних металів вже давно стали досить вигідним капіталовкладенням. В даний час придбати золоті монети в Україні можна на нашому ресурсі, тим самим поповнивши свою колекцію новими інвестиційними або колекційними зразками.

Перша монета з золота в Україні була викарбувана в 1996 році. На ній був зображений бюст Тараса Григоровича Шевченка. З появою даного екземпляра золоті монети, випущені Національним банком України, починають користуватися великим попитом. В даний час придбати інвестиційні золоті монети в Україні можна за найвигіднішими цінами, скориставшись послугами нашого сайту.

Скільки коштують золоті монети

Однією з найбільш затребуваних монет є «Оранта» номіналом 50 і 500 гривень 1996 року випуску. Вартість такої монети починається від 180 тисяч гривень. Також серед нумізматів і колекціонерів користується великим попитом золота монета «Сіяч», Санкт-Петербурзького монетного двору 1923 року випуску, номіналом 1 рубль, ціна, якої може досягати 100 тисяч гривень і вище. Монету «Сіяч» 1980 року випуску, Московського монетного двору можна придбати за 10 тисяч 400 гривень. Так, наприклад, золота монета «Архістратиг Михаїл», номіналом 20 гривень 2012 року випуску оцінюється приблизно в 40 тисяч гривень.

Золоті царські червінці не менш популярні серед любителів старовинних монет, так як їх вартість обчислюється десятками тисяч гривень. Найдорожчою монетою із золота НБУ в даний час є монета номіналом 500 гривень, яка приурочена фіналу футбольного матчу Євро-2012. Цей унікальний екземпляр був викарбуваний з чистого золота і важить 500 грам. Тираж монети був мінімальним – всього 500 штук, тому вона представляє велику колекційну цінність і її вартість може сягати 1 мільйон 200 тисяч гривень в залежності від її стану.

Таким чином, можна з упевненістю сказати, що золоті колекційні та інвестиційні монети України є дуже вигідним на сьогоднішній день капіталовкладенням. Купити золоті монети в Україні можна на нашому сайті.

Вартість золотих монет в Україні в основному залежить від ціни дорогоцінного металу, з якого вони викарбувані, так як серед них зустрічаються екземпляри вагою від 500 грамів до 1 кілограма. Також на ціну монет впливає їх стан, рік випуску, тираж та історична цінність. Крім золотих монет, випущених Національним Банком України, користуються великим попитом монети, випущені монетними дворами різних країн світу. Так, наприклад, серед колекціонерів досить затребувана монета з серії «Віденська філармонія» номіналом 100 євро 2014 року випуску. Монети цієї серії, які чеканить Австрійський монетний двір, називають також Филармоникерами і їх вартість залежить як від їх номіналу та тиражу, так і від року випуску.

Де купити монети із золота в Україні?

Купити золоті монети в Києві, випущені НБУ або монетними дворами інших країн світу, досить складно, оскільки багато з них були викарбувані мінімальними накладами і в основному знаходяться в даний час в приватних колекціях. Якщо ви хочете стати власником інвестиційних або колекційних золотих монет, можете скористатися послугами нашого сайту. У нас ви можете придбати золоті монети в Україні за доступними цінами з доставкою в будь-який регіон країни кур'єрською службою доставки «Нова пошта». Ми гарантуємо достовірність наших монет та їх високу якість.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти