×

Срібні монети Австралії

Показано 1-20 з 155 товарів

Срібні монети Австралії

В Австралії знаходиться три монетних двору, на яких карбують пам'ятні і ювілейні монети з дорогоцінних металів. Монети випускають цілими серіями, як, наприклад, «Місячна», «Кенгуру», «Лебідь», і окремими екземплярами приурочуючи до якого-небудь події. До 90-річчя королеви Єлизавети ІІ Пертским монетним двором була виготовлена срібна монета у вигляді увігнутою чаші, виконана у високій якості.

Цим же монетним двором в 2016 році була випущена весільна монета зі срібла 999 проби, має вагу 31.135 г, товщиною 40,60 мм, номіналом 1 австралійський долар. Реверс монети прикрашає пара молодят і дві обручки. На лицьовому боці зображено портрет королеви Єлизавети. Сьогодні придбати срібні монети в Україні за найдоступнішими цінами різних країн світу можна на нашому ресурсі, поповнивши свою колекцію новими зразками.

Срібні монети Австралії «Місячної» серії

Ця серія складається з монет із зображенням знаків зодіаку за китайським гороскопом. Перша серія монет випускалася з 1996 по 2007 рік. Монети стали настільки популярні, що з 2008 року їх почали випускати в оновленому дизайні. На лицьовій стороні монет зображено портрет Єлизавети ІІ, над яким знаходиться напис під портретом вказаний номінал монет, рік карбування, склад і маса. На зворотній стороні зображення тварини, яке відповідає року випуску.

 • 2008 рік Миші;
 • 2009 рік Бика;
 • 2010 рік Тигра;
 • 2011 рік Кролика;
 • 2012 рік Дракона;
 • 2013 рік Змії;
 • 2014 рік Коня;
 • 2015 рік Кози;
 • 2016 рік Мавпи;
 • 2017 рік Півня;
 • 2018 рік Собаки.

У 2019 році буде випущена остання монета цієї серії, присвячена року Свині. Монети номінальною вартістю 1, 2, 8, 10, 30, 50, 300 доларів карбуються на Пертском монетному дворі зі срібла 999 проби. Реальна ціна монет «Місячної» серії в багато разів вище їх номінальної вартості.

Придбати срібні монети в Україні «Місячної серії» можна за ціною від 59 до 1632 австралійських доларів. Монети з срібла серії «Кенгуру» З 2010 року Пертский монетний двір розпочав карбувати срібні австралійські монети серії «Кенгуру». Перші монети цієї серії були випущені з високопробного срібла, вагою 1 унція. У 2016 році змінили загальний дизайн монет, зберігши при цьому їх характеристики.

Монети цієї серії користуються популярністю серед нумізматів. Так само як і серії інвестиційних монет з тваринами, монети серії «Австралійський Кенгуру» відомі не тільки на території країни, але й далеко за її межами. На лицьовій стороні монет, які випускалися до 2016 року, зображений портрет королеви Єлизавети ІІ. Над портретом розташовано напис, а під ним номінал монети. На зворотному боці в самому центрі викарбувано кенгуру. У верхній частині монети знаходиться напис, відокремлена від зображення тонкою лінією. У нижній частині знаходиться рік карбування, вага та проба металу, з якого виготовлена монета.

На монетах, які почали карбувати з 2016 року, з обох сторін по краю додали хвилястий орнамент. На звороті по центру монети зображено кенгуру в променях висхідного сонця. Сьогодні придбати срібні монети в Україні даної серії хочуть багато колекціонерів.

З-за великого попиту на монети серії «Кенгуру», випускають чотири основних номіналу: 1 австралійський долар, 50 центів, 25 центів і 10 центів. Всі вони виготовляються із золота 999,9 проби. Крім того невеликим тиражем випущені монети номіналом 8 і 30 доларів. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті.

Ціна срібних австралійських монет серії «Кенгуру» часто перевищує їх номінальну вартість. Так, наприклад, один долар серії «Кенгуру» викарбуваний з срібла може коштувати від 16,59 до 23,06 австралійських доларів. Ціна 30 доларів на аукціоні може досягати 1590,91 австралійських доларів. А монета номіналом 8 доларів може коштувати від 250 австралійських доларів. Крім того з срібла були випущені монети серії «Лебідь» номіналом 1 долар. На нашому сайті ви зможете знайти і купити в Києві срібні монети Австралії за доступними цінами.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти