Продати банківське золото та срібло у зливках

Купимо будь-яку
кількість зливків
Гроші відразу
готівка або на карту
100% безпека та
конфіденційність


Дуже просто взнати ціни та продати зливки:
або

Питання та відповіді

Які зливки тут можна безкоштовно оцінити та швидко продати?


Експерти оцінять та куплять у Вас зливки афінажних компаній: Argor-Heraeus, Umicore, Valcambi (Credit Suisse), PAMP, The Perth Mint та інші компанії, що мають акредитацію на Лондонській біржі дорогоцінних металів (LBMA) тільки із золота або срібла.

Якісні фото – запорука якісної оцінки!
На фотографії повинні бути чіткі (у фокусі): зливок у упаковці та сертифікат з різних боків при відмінному освітленні. Якщо є чек або інші документи, обов'язково надішліть їхнє фото.
Якщо ви хочете оцінити або продати монети та інші предмети із золота та срібла перейдіть за посиланням ↓Хто оцінює і де викуповують зливки, наскільки угода безпечна?

Як швидко можна отримати гроші за зливки?

Як не крути, а золото подобається всім)

Як проводиться оцінка та викуп банківського золота

Українські банки не лише продають золоті зливки, а й скуповують їх. Для здійснення угоди необхідно отримати висновок експерта. Зливки зазвичай продаються із сертифікатом. На кожному золотому злитку має бути тавро виробника та серійний номер. Перед тим як придбати банківське золото у банку, обов'язково проводять його оцінку.

У нас можна безкоштовно оцінити та продати банківське золото, срібло, а також отримати консультацію фахівця.

Оцінювальну вартість зливка буде виконано відповідно до світових стандартів, з урахуванням усіх необхідних факторів:

· Справжність зливка та проба металу;
· Ціна золота або срібла на момент оцінки на міжнародному та вітчизняному ринках;
· Зовнішній вигляд банківського зливка (наявність подряпин та пошкоджень).
· Наявність сертифіката, упаковки та інших документів.
· Маса золотого зливка, що вимірюється на високоточних вагах;

Продати золоті зливки нам ви можете будь-коли. Якщо зливок хорошої якості відповідає всім вимогам міжнародних стандартів, ми запропонуємо вам за нього гарну ціну.

Види золотих зливків

Перший злиток був зроблений лідійцями приблизно 600 р. до нашої ери. Він був виготовлений з електруму – суміші срібла та золота. Зливки відливались певної ваги та чистоти, на них ставили державне тавро. У такий спосіб лідійці вирішили проблему капіталовкладень. Надалі цю ідею підхопили інші держави, почавши випускати зливки з дорогоцінних металів. Банківські золоті зливки здебільшого мають 999.9 чи 999 пробу. Випускаються зливки різною масою: 1, 2, 2,5, 5, 10, 20, 31,1(1oz), 50, 100 та 1000 і більше грам. Найбільший попит мають золоті та срібні зливки вагою до 100 грам, при цьому їх вартість вища, ніж у тих злитків, які мають велику масу.

Діляться банківські зливки на дві категорії: штамповані та литі.
Литі зливки отримують шляхом заливання розплавленого рідкого золота у спеціальні форми.
Штамповані зливки отримують за допомогою нанесення під пресом на готові золоті болванки маркування.

Де і як продати золоті та срібні зливки? Зверніться до нас! Ми купуємо банківське золото, проводячи безкоштовну попередню оцінку.Щоб вигідно зберегти та примножити свої фінансові накопичення, зазвичай люди купують в основному долари, євро та криптовалюти. Але їх курс може різко змінитися не тільки у бік зростання, а навпаки знизитися, внаслідок різних фінансових потрясінь на міжнародних ринках. Тому вигідніше робити вкладення в дорогоцінні метали – "Тиха гавань". Наприклад, золоті зливки, які завжди в ціні і їх можна продати будь-якої миті. Придбання золотих зливків та монет є більш вигідним та безпечним вкладенням, ніж купівля валют. Купити та продати золоті зливки, можна на сайті - skupkamonet.com.ua.