×

Срібна монета 1oz Американський Орел 1 долар 2022 США (MD Premier + PCGS FirstStrike®)

31.13g / 999 / 1oz / MintDirect

Read more
2 900,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0603r
Опис

На честь 35-річчя American Eagles в середині 2021 року було представлено нові дизайни, в результаті чого з'явився перший випуск цих популярних монет, що користуються великим попитом. У 2021 року виповнюється 35 років програмі American Eagle Coin з моменту їх появи в 1986 році. Дизайнер AIP Емілі Дамстра створила новий дизайн Срібного орла 2021 року, який був створений художником Mint Medallic Майклом Гаудіозо. У новому дизайні American Silver Eagle 2021 року зображений орел, який заходить на посадку і несе гілку дуба, ніби збираючись додати її в гніздо.

Затверджена конгресом США в 1985 році в рамках програми по монетам з дорогоцінних металів і вперше викарбувана в 1986 році срібна монета «Американський орел» пробою .999, є найбільш популярною срібною інвестиційною монетою в світі. Дизайн однодоларової срібної монети заснований на ідеї скульптора Адольфа А. Вайнмана – «Крокуюча Свобода» – вперше представлена в півдоларовій срібній монеті 1917 року. Найбільшою особливістю американських інвестиційних монет є те, що їх вага, чистота і зовнішній вигляд гарантовані урядом США.

На реверсі монети зображено жінку, образ Крокуючої Свободи, що йде до висхідного сонця, та тримає в лівій руці дубову і оливкову гілки, символи військової та цивільної слави, з витягнутою вперед правою рукою. На жінці, як плащ, накинутий прапор США, зрозуміти це можна по слабо помітним зіркам над правою рукою і характерним смугах на тканини. Також півколом, над жінкою, викарбовано слово «LIBERTY» (СВОБОДА). Справа в два рядки – «IN GOD WE TRUST» – (МИ ВІРИМО В БОГА), а внизу викарбуваний рік випуску монети – «2022».

На реверсі зображений орел, який заходить на посадку і несе гілку дуба, ніби збираючись додати її в гніздо. Зліва вгорі півколом викарбовано слова – «UNITED STATES OF AMERICA» (Сполучені Штати Америки), а справа внизу – «• ONE DOLLAR • 1 OZ. FINE SILVER». Також праворуч, ближче до орла, півкругом розміщено напис – «E PLURIBUS UNUM» (З багатьох єдине).

Read more
Деталі товару
0603r

Характеристики

Серія
Американський орел
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2022
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар США
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Вест-Пойнта (США)
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua