×

Срібна монета 1oz Британія 2 англійських фунта 2021 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
2 150,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0422r
Опис

Британія вже давно уособлює стійкість і силу. У вересні 2020 року монетний двір Великобританії Royal Mint представив оновлений дизайн їх основної інвестиційної монети – Британії 2021 року. Одна з найпопулярніших інвестиційних монет у світі тепер ще й з інноваційним захистом від підробок: голограма, анімація поверхні, мікротекст... Срібна монета «Britannia» вперше була викарбувана Королівським монетним двором в 1997 г. Монети карбувалися з срібла 958 проби. C 2013 року вміст чистого срібла в монетах підвищено до 999-ї проби. На сьогоднішній день це одна з найуспішніших серій монет Royal Mint. Щорічно колекціонери і інвестори з нетерпінням очікують виходу нових випусків. Викарбувана з всесвітньо відомим стандартам Королівського монетного двору Великобританії, монета містить 1 тройську унцію чистого срібла. Вона по-справжньому приваблює і вражає своїм зовнішнім виглядом і пізнаваним класичним дизайном монет. З 2007 року Королівський монетний двір запросив нове покоління дизайнерів для того, щоб вони спробували свої сили в створенні образів Британії. На Британії 2021 року зображена знаменита «Британія яка стоїть», що уособлює Великобританію, будучи її національним символом. Розробляв образ скульптор Філіп Натан.

На аверсі зображено п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, з державної діадемою Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 2 POUNDS •» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри (Elizabeth II Dei Gratia Regina Fidei Defensatrix)).

На реверсі представлена алегорична постать Британії. У цьому класичному дизайні вона протистоїть потужному шторму, який розвіває її одяг і волосся. На її голові надітий коринфський шолом, в одній руці вона тримає щит і оливкову гілку, в іншій – тризуб. Зліва внизу від Британії розміщений кружок, в якому при зміні кута нахилу малюнок замка змінюється на малюнок тризуба. На полі монети навколо Британії при зміні кута нахилу видно ефект хвиль. Навколо поля монети присутній мікротекст який повторюється – «DECUS ET TUTAMEN» (орнамент і захист). Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – «NATHAN». Уздовж канта викарбувані написи: «'BRITANNIA' 2021 '1 oz' 999 'FINE' SILVER '».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0422r

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти