×

Срібний раунд 1oz Пекельний Пес - Гарм серія "Нордичні Істоти"

31.13g / 999 / 1oz / Сертифікат

Read moreShow less
1 985,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0252
Опис

Срібний раунд «Кінь Одіна – Слейпнир» входить в серію з п'яти монет «Нордичні Істоти» («Nordic Creatures»). «Nordic Creatures» представляє собою твори всесвітньо відомого художника і ілюстратора Говарда Девіда Джонсона. Срібний раунд оживляє давно забуті міфи і легенди. У скандинавській міфології за межами Хеля існував світ під назвою Ніфльхейм, найпохмуріший з усіх місць, куди були кинуті нечестиві. Хельхейм, царство мертвих, – це норвезький підземний світ, де править Богиня Смерті Хель. Її особняк оточують стіни дивної висоти з величезними воротами. До цих воріт прикутий Гарм, закривавлена собака-охоронець Хель. Дивовижна і схожа на вовка ця істота гарчить, звивається і виє, вселяючи страх всім, хто проходить повз. Гарм зображений на картині з гарячою розплавленою лавою, що піднімається з землі, на якій він стоїть, а поруч з ним клубочиться дим. Великі ланцюги утримують Пекельну гончу прив'язаною до підземного світу перед величезними хитромудрими воротами. Виття Гармса сповіщає про прихід Рагнарока, сутінків богів, в цей момент ланцюга Гарма лопаються, і собака біжить на свободу. Гарм бореться з Тиром, Богом Війни, і кожен з них стає вбивцею інших.

На аверсі зображено Гарм, який гарчить і готовий влаштувати хаос. Грізна істота прикута ланцюгом до воріт Хельхейм до дня Рагнарока, коли його випустять, щоб битися в легендарній битві богів.

Реверс зображує Іггдрасиль, Світове Древо, міфічне дерево, що з'єднує дев'ять світів в скандинавській космології. Біля дерева викарбувані олень і змія. Внизу є напис «1 oz. Ag ».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0252

Характеристики

Серія
Нордичні істоти
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,175
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти