×

Срібна монета 1oz Гренада 2 долари 2020 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 050,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0551r
Опис

Восьминіг Гренади – третій випуск 2020 року у серії монет EC8. Ця монета вагою в одну унцію випускається в країні Гренада і є однією із восьми щорічних випусків цієї історичної серії з низьким тиражем, яка розпочалася у 2018 році. Карибський рифовий восьминіг, вид восьминогів, що мешкає у східній частині Карибського моря. Гренада, відома багатьом у всьому світі як Карибський острів прянощів, відома не тільки своєю природною красою, затонулими кораблями та спеціями, такими як мускатний горіх, але й захоплюючим підводним плаванням з аквалангом. Гренада – рай для пірнальників з аквалангом, з одними з найпрекрасніших коралових рифів на Карибах та унікальним парком підводних скульптур.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу стоять написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари).

На реверсі зображений карибський рифовий восьминіг, що ковзає по дну океану біля гідротермальних жерл, що виходять з бульбашками із підводного вулкана Кік-ем-Дженні. Над восьминогом вказано рік випуску монети – «2020». Вгорі півколом розміщено напис – «GRENADA», а внизу – «Caribbean Reef Octopus».

Read more
Деталі товару
0551r

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Південна Америка
Виробник
Гренада
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua