×

Срібна монета 1oz Монтсеррат 2 долара 2020 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 050,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0548r
Опис

«Іволга» – п'ятий випуск 2020 року в серії монет EC8 викарбуваний для Монтсеррата. Ця срібна монета вагою в одну унцію є однією із восьми щорічних випусків цієї історичної серії з низьким тиражем, яка розпочалася у 2018 році. Монтсеррат розташований на Підвітряних островах у східній частині Карибського басейну, які є частиною ланцюга, відомого як Малі Антильські острови у Вест-Індії. Це заморська територія Великобританії, прізвисько якої «Смарагдовий острів Карибського моря» походить через її подібність до прибережної Ірландії та її ірландського походження (ув'язнені, наймані слуги, підневільні робітники і солдати лояльної опозиції) багатьох її жителів, які почали прибувати на острів близько 1632 року. Національний птах Монтсеррата – іволга (вивільга), що знаходиться під загрозою зникнення, зображена на цій монеті. З 1995 року вулкан Суфрієр-Хілс знову став активним, що призвело до евакуації майже двох третин населення острова та збільшило небезпеку для іволги.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу знаходяться написи – «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK 1 OZ .999 SILVER QUEEN ELIZABETH II TWO DOLLARS» (Центральний банк Східних Карибів, 1 унція срібла 0,999 проби, королева Єлизавета II, 2 східно-карибські долари).

На реверсі зображена іволга, що сидить на гілці, на тлі діючого вулкана Суфрієр-Хілс. Над іволгою вказано рік випуску монети – «2020». Вгорі півколом розміщено напис – «MONTSERRAT», а внизу праворуч – «MONTSERRAT ORIOLE».

Read more
Деталі товару
0548r

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua