×

Срібна монета 1oz Сент-Кітс и Невіс 2 долара 2019 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 900,00 ₴
В наявності
Артикул:
0136g
Опис

Коричневий пелікан повертається в 2019 році в якості другого випуску в програмі монет EC8. На цій монеті, випущеній в країні Сент-Кітс і Невіс, зображений національний птах – елегантний коричневий пелікан, що сидить на буйку, а вдалині – човни. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Коричневий пелікан – елегантний птах з величезним дзьобом і великим тілом. Національний птах полює «пірнанням» з висоти 65 футів, використовуючи силу удару, щоб оглушити рибу, перш ніж загнати її в свій дзьоб. У молодому віці коричневий пелікан має коричневий колір на голові, шиї і верхній частині тулуба, а внизу білий. У міру дорослішання тіло стає темно-коричневим, а голова – білою.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу стоять написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари) .

Реверс зображує національну птицю Сент-Кітс і Невіс, Коричневого пелікана (ласкаво відомого на островах як «олух»), який сидить на буйку з човнами на відстані. Вгорі є напис – «SAINT KITTS & NEVIS» (Сент-Кітс і Невіс). Праворуч від буйка викарбуваний рік випуску монети – «2019».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0136g

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Південна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти