×

Срібна монета 1oz Антігуа та Барбуда 2 долара 2021 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 050,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0586r
Опис

На цій срібній монеті, випущеній у країні Антигуа та Барбуда, зображений червоногрудий фрегат з видом на океан. Frigatebird – морський птах, поширений у тропічних та субтропічних районах. Вони відомі своїми яскраво-червоними грудьми та тим, що крадуть у інших морських птахів. Фрегати можуть використовувати одну половину свого мозку, щоб регулювати політ уві сні! Цих птахів можна зустріти на таких островах, як Антигуа та Барбуда. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять до ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія , а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску у 2018 році.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу стоять написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари) .

На реверсі зображений червоногрудий фрегат з видом на океан. Вгорі в два рядки розміщено напис – «Antigua & Barbuda», над яким зазначений рік випуску – «2021».

Read more
Деталі товару
0586r

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Південна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
2500
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua