×

Срібний раунд 1oz Спарта США

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 700,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0073g
Опис

Серія раундів «Warrior» була випущена Golden State Mint. Серія складається з 6 раундів, присвячених 6 різним націям, воїни яких обезсмертили себе в історії. Цікавою знахідкою монетного двору є аверс, на якому зображені 6 видів зброї, за якими можна було здогадатися якими будуть наступні випуски.

У першому випуску зображений воїн зі Спарти. Спартанці в стародавньому світі вважалися одними з найкращих воїнів – дисципліновані, витривалі, мужні. Коли справа доходить до найбільших воїнів древньої історії, мало хто може зрівнятися зі спартанцями. Для них війна була найважливішою частиною життя, іншу частину якої займала підготовка до війни. Спарта була маленькою, не багатою, і мабуть тому дуже мілітаризованою державою, в якый військова підготовка починалася з дитинства і проходили її всі – хлопчики і дівчатка. Тому не дивно, що в якості першого зображення в новій серії срібних раундів був обраний саме спартанський воїн.

На аверсі зображений спартанський солдат – гопліт в запалі бою. З піднятим щитом, в якому застрягли кілька стріл, і списом дорі, він знаходиться в середині удару на полі бою. Грецька літера лямбда, символ Спарти, викарбувана на його щиті. Зліва від зображення воїна розміщено напис – «SPARTAN». Вузька смуга-обідок містить декоративну облямівку.

На реверсі зображений коринфський шолом з гребенем з кінського волоса – традиційний головний убір грецьких військових. Він лежить на 6 видах зброї, які символізують воїнів різних країн, що були викарбувані в серії. Угорі півколом розміщено напис – «1 OUNCE .999 FINE AG», а внизу назва серії – «WARRIORS». Вузька смуга-обідок містить декоративну облямівку.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0073g

Характеристики

Серія
Воїн
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Хороша
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Золотий державний монетний двір (США)
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
2,8
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти