×

Срібна монета 1oz Монтсеррат 2 долара 2019 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 550,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0245
Опис

Це п'ятий випуск 2019 року в серії монет EC8. Ця срібна монета вагою в одну унцію випускається на острові Монтсеррат і є однією з восьми щорічних випусків цієї історичної серії з невеликим тиражем, яка почалася в 2018 році. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Монтсеррат розташований на Підвітряних островах в східній частині Карибського басейну, які є частиною ланцюга, відомого як Малі Антильські острови в Вест-Індії. Це заморська територія Великобританії, прізвисько якої «Смарагдовий острів Карибського моря» походить від її схожості з прибережною Ірландією і через її ірландського походження (ув'язнені, наймані слуги, підневільні робітники та солдати лояльної опозиції) багатьох її мешканців, які почали прибувати на острів близько 1632 року.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II. По ободу розташовані написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари) .

Реверс зображує багато прикрашену ірландську арфу, обрамлену чотирилистою конюшиною з обох сторін, яка представляє ірландську спадщину острова. Угорі півколом розташований напис – «MONTSERRAT», під нею рік випуску монети – «2019» Внизу, також півколом напис – «EMERALD ISLE OF THE CARIBBEAN».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0245

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Північна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти