×

Срібна монета 1oz Сент-Вінсент і Гренадіни 2 долара 2019 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 100,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0582r
Опис

Срібна монета з «гідролітаком» Сент-Вінсента і Гренадін є сьомим випуском 2019 року у серії монет EC8. Ця срібна монета вагою в одну унцію випущена острівною державою і є однією із восьми щорічних випусків цієї історичної серії з низьким тиражем, яка розпочалася у 2018 році. На ній зображений найбільш поширений спосіб пересування між усіма 32 островами SVG. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Сент-Вінсент і Гренадіни, або SVG, – це неймовірний ланцюг островів, що не захаращені туристичною інфраструктурою, з білими піщаними пляжами на безлюдних островах, небесно-блакитною водою, яка м'яко плещеться по берегах, і майже без душі. Гідролітак є поширеним способом транспортування поодинці. Ця багатоострівна карибська держава пропонує поєднання еко-пригод в тропічних лісах, підводного плавання з аквалангом, класичних карибських пляжів з білосніжним піском, розкішного житла і пригод на яхті або занять вітрильним спортом.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу знаходяться написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK 1 OZ .999 SILVER QUEEN ELIZABETH II TWO DOLLARS» (Центральний банк Східних Карибів, 1 унція срібла 0,999 проби, королева Єлизавета II, 2 східно-карибських долара).

На реверсі зображено весельний човен та його вантаж на піщаному пляжі під пальмою та гідролітак на відстані. Під літаком розміщено у два рядки напис – «Land of the Blessed». Вгорі півколом вказано назву країни – «St. Vincent & The Grenadines» (Сент-Вінсент та Гренадини), а внизу рік випуску – «2019».

Read more
Деталі товару
0582r

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Південна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua