×

Срібна монета 1oz Монтсеррат 2 долара 2018 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 925,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0123
Опис

Срібна монета «Смарагдовий острів Карибського моря» Монсеррат 2018 року є п'ятим випуском нової монетної програми країн Східних Карибів в 2018 році з історичними сюжетами, маленькими тиражами і красивими дизайнами. Монета викарбувана в Монетному дворі «Scottsdale» і має статус законного платіжного засобу на території восьми держав-членів Східних Карибів. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Монтсеррат розташований на Підвітряних островах в східній частині Карибського басейну, які є частиною ланцюга, відомого як Малі Антильські острови в Вест-Індії. Це заморська територія Великобританії, прізвисько якої «Смарагдовий острів Карибського моря» походить через її подібність з прибережною Ірландією і ірландського походження (ув'язнені, наймані слуги, підневільні робітники та солдати лояльної опозиції) багатьох її мешканців, які почали прибувати на острів близько 1632 року .

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу знаходяться написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK 1 OZ .999 SILVER QUEEN ELIZABETH II TWO DOLLARS» (Центральний банк Східних Карибів, 1 унція срібла 0,999 проби, королева Єлизавета II, 2 східно-карибських долара).

На реверсі зображений територіальний прапор Монсеррат, синій прапор з прапором Британської Союзу в кантоні і герб Монсеррат. Герб складається з щита, на якому зображена жінка в зеленому, що представляє Ерін, жіноче уособлення Ірландії, що тримає в одній руці золоту арфу, а іншою обіймає Хрест, що символізує християнство. Ліворуч і праворуч від хреста розташовані цифри «20» і «18», що складаються в рік випуску монети. Вгорі півкругом викарбовано – «MONTSERRAT», а внизу – «EMERALD ISLE OF THE CARIBBEAN».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0123

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Південна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти