×

Срібний раунд 1oz Легендарні Воїни: Олександр Великий США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0919
Опис

Цей витончений срібний раунд вагою 1 унцію від монетного двору SilverTowne присвячений Олександру Великому, і є четвертим випуском в ексклюзивній серії «Легендарні воїни». Олександр Македонський, що народився 356 р. до н.е., був безстрашним македонським правителем і військовим генієм, який за короткий проміжок часу завоював величезну імперію, включаючи східне Середземномор'я, Близький Схід, Єгипет та деякі частини Азії. Олександр заслужив титул «Великий» за свої успіхи як воєначальник, який жодного разу не програв жодної битви незважаючи на те, що ворог часто перевершував його чисельністю.

На аверсі монети викарбуване зображення Олександра Македонського верхи на коні, та який бере участь у битві. Він зображений з мечем, який піднімає вгору, а також тримає щит з обличчям Медузи, щоб вселити страх у своїх ворогів. Вгорі півколом розміщено напис, що переривається мечем Олександра – «ALEXANDER THE GREAT».

На реверсі зображена колекція холодної зброї, розташованої в радіальному порядку з шестикінечним клинком у центрі. По зовнішньому ободу вгорі розташоване найменування серії – «LEGENDARY WARRIORS», а внизу характеристики металу – «1.oz 999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0919

Характеристики

Серія
Легендарні воїни
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір SilverTowne (США)
Діаметр, мм
39
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua