×

Срібна монета 1oz Антігуа та Барбуда 2 долара 2018 Антігуа та Барбуда

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 150,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0131r
Опис

Срібна монета Антигуа і Барбуди «Торгівля ромом» 2018 року випуску є першим випуском нової монетної програми країн Східних Карибів в 2018 році з історичними сюжетами, маленькими тиражами і красивими дизайнами. Монета викарбувана в Монетному дворі «Scottsdale» і має статус законного платіжного засобу на території восьми держав-членів Східних Карибів. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Ця монета зображує піратський корабель XVIII століття, що виходить в море після того, як на Антигуа і Барбуда був доставлений один з кращих ромів в світі. Як і будь-який інший товар, алкоголь доводилося імпортувати, і в результаті він був дорогим. Винахід рому і подальший попит на це дешевше спиртне в великих об’ємах майже миттєво перетворило цукрову тростину в основну культуру острова. Ром став настільки прибутковим, що інші товарні культури, такі як тютюн, індиго і імбир, були замінені цукром; нова економічна опора островів. Пірати здійснювали вбивства – буквально і образно – захоплюючи цінний вантаж менших суден і переправляючи видобуток (ром) в оподатковувані високими податками колонії в Північній Америці і Вест-Індії.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу знаходяться написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK 1 OZ .999 SILVER QUEEN ELIZABETH II TWO DOLLARS» (Центральний банк Східних Карибів, 1 унція срібла 0,999 проби, королева Єлизавета II, 2 східно-карибських долара).

На реверсі зображений вітрильний корабель XVIII століття на задньому плані. На передньому плані – пляшка і бочки з ромом, – символи торгівлі ромом на Антигуа і Барбуда. По ободу вгорі знаходиться напис: «ANTIGUA & BARBUDA» (Антигуа і Барбуда), а праворуч від корабля вказано рік випуску – «2018».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0131r

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Антигуа і Барбуда
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Південна Америка
Виробник
Антигуа і Барбуда
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти