×

Срібна монета 1oz Гренада 2 долари 2018 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz

Read more
Limited special offer
1 750,00 грн. 1 950,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0045
Опис

«The Diving Paradise» – четвертий випуск в новій програмі монет EC8 (Eastern Caribbean 8). Ця монета, випущена в Гренаді, є першою з восьми випущених в цій історичній серії з низьким тиражем і багатим дизайном. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Гренаду найчастіше називають раєм для аквалангістів – вона обдарована великою кількістю затонулих кораблів, рифів, стін і парків підводних скульптур. Ці особливості приваблюють дайверів, зацікавлених в зануренні в великі косяки пелагічних видів риб, включаючи джеків, креольских губанів і райдужних бігунів.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II. По ободу розташовані написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари) .

На реверсі викарбувані аквалангісти, які досліджують красиві коралові рифи і багатовікові корабельні аварії в океанських глибинах біля узбережжя Гренади. Угорі півколом встановлений напис – «ГРЕНАДА», під нею рік випуску монети – «2018».

Read more
Деталі товару
0045

Характеристики

Серія
Гренада
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Південна Америка
Виробник
Гренада
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua