×

Срібна монета 1oz Ангілья 2 долара 2018 Східні Кариби

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 050,00 ₴
В наявності
Артикул:
0139g
Опис

Ангілья, відома своєю репутацією «кулінарної столиці Карибського моря», являє собою шостий випуск в новій програмі монет EC8. Ця монета є шостою з восьми випущених в цій історичній серії з низьким тиражем і багатим дизайном. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Лобстер – один з найпоширеніших і важливих предметів експорту в історії культури Ангільї. В даний час туризм є основою економіки Ангільї, але до інших важливих видів економічної діяльності відноситься рибальство, особливо вилов лангустів і молюсків, і він становить основний експорт в інші частини Карибського басейну і США. Завдяки своїй міжнародно визнаній кулінарній спільноті острів Ангілья користується репутацією «кулінарної столиці Карибського моря».

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу стоять написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари).

Реверс зображує стилізований малюнок лобстера в оточенні красивого візерунка океанської води, яка кружляє на тлі дзеркального блиску. Вгорі є напис – «ANGUILLA» (Ангілья). На лобстері присутній рік випуску монети – «2018».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0139g

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Південна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти