×

Золота монета 5 рублів 1887 Олександр III Росія NGC MS63

6.45g / 900 / 0.1866oz

Read moreShow less
144 400,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
3027L
Опис

Золоті монети «5 рублів» Олександра III – монети Російської імперії, викарбувані із золота на Санкт-Петербурзькому монетному дворі за правління імператора Олександра III. Монети карбувалися під керівництвом мінцмейстера Грасгофа Аполлона Людвіговича, який працював на Петербурзькому монетному дворі у 1883-1899 роках і мають літери «АГ» на гурті. За Олександра 3 було досягнуто великих успіхів у розвитку промисловості. Так, справжня технічна революція розпочалася у металургії. Випуск чавуну, сталі, нафти, вугілля у період із середини 1880-х до кінця 1890-х років збільшувався рекордними темпами за історію дореволюційної промисловості.

У центрі аверсу розташований профільний портрет праворуч імператора Олександра III. Навколо портрета напис – «Б.М. АЛЕКСАНДРЪ III ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОССIЙСКIЙ», розділена внизу, під обрізом шиї, квітковою розеткою. По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

У центрі реверсу зображено Малий Державний Герб Російської імперії - двоголовий орел, голови якого увінчані двома коронами, третя велика корона над ними. Усі вони з'єднані орденською стрічкою ордена Св. апостола Андрія Первозванного. На грудях орла розташований Московський герб - щит із зображенням Георгія Побідоносця з списом, вражаючого дракона. Навколо щита ланцюг ордена Св. апостола Андрія Первозванного. На крилах зображені герби: Царства Казанського, Польського, Херсонеса Таврійського, Астраханського, Сибірського, Грузинського та герб сполучених князівств Київського, Новгородського та Володимирського – по 4 на кожне крило. У правій лапі орла – скіпетр, у лівій – держава. Під ним зліва направо зображено: номінал - напис «5 РУБЛЕЙ» та дата випуску «1887 Г.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

На гурті монети розташований напис – «ЧИСТАГО ЗОЛОТА 1 ЗОЛОТНИКЪ 34,68 ДОЛЕЙ (А • Г)».

Read moreShow less
Детальніше про товар
3027L

Характеристики

Країна
Росія
Метал
Золото
Номінал
5 рублів
Рік
1887
Вага монети, гр
6,45
Проба
900
Вага металу, oz
0,1866
Валюта
Рубль
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Напис-Символи-Цифри (гладкий)
Походження
Європа
Виробник
Росія
Монетний двір
Санкт-Петербурзький монетний двір
Тираж, шт
3261003
Діаметр, мм
21,3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти