×

Золота монета 10 рублів 1900 Микола 2 Росія

8.60g / 900 / 0.2488oz

Read moreShow less
29 000,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
3020А
Опис

Золоті монети 10 рублів (царський червонець) в епоху Імператора Миколи II карбувалися з 1898 до 1911 року і мали ходження в Російській Імперії нарівні з паперовими грошима. 10-рублеві монети 1900 року виготовлялися на Санкт-Петербурзькому монетному дворі під керівництвом мінцмейстера Фелікса Залемана, чиї ініціали і вказані на гурті грошового знака. Цей грошовий знак карбувався у відповідності зі стандартами, прийнятими в рамках «олександрівскої» реформи. Регулярне карбування золотих монет в той час носила масовий характер, червінці випускалися в обіг величезними тиражами.

У центрі аверсу розташований профільний портрет вліво імператора Миколи II. Зліва від портрета напис «Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ», праворуч – «И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

У центрі реверсу зображено Малий Державний Герб Російської імперії – двоголовий орел, голови якого увінчані двома коронами, третя, велика корона над ними. Всі вони з'єднані орденської стрічкою ордена Св. Апостола Андрія Первозванного. На грудях орла розташований Московський герб – щит із зображенням Георгія Побідоносця зі списом, який вражає дракона. Навколо щита ланцюг ордена Св. Апостола Андрія Первозванного. На крилах зображені герби: Царства Казанського, Польського, Херсонеса Таврійського, Астраханського, Сибірського, Грузинського та герб з'єднаних князівств Київського, Новгородського і Володимирського – по 4 на кожне крило. У правій лапі орла – скіпетр, у лівій – держава. Під ним зліва направо зображені: номінал – напис «10 РУБЛЕЙ» і дата випуску «1900 Г.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

Read moreShow less
Детальніше про товар
3020А

Характеристики

Країна
Росія
Метал
Золото
Номінал
10 рублів
Рік
1900
Вага монети, гр
8,60
Проба
900
Вага металу, oz
0,2488
Валюта
Рубль
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Напис-Символи-Цифри (гладкий)
Cтан
Дуже хороша
Походження
Європа
Виробник
Росія
Монетний двір
Санкт-Петербурзький монетний двір
Тираж, шт
6021013
Діаметр, мм
25,5
Товщина, мм
1,6
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти