×

Золота монета 5 рублів 1904 Микола 2 Царська Росія

4.30g / 900 / 0.1244oz

Read moreShow less
18 700,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
3019m
Опис

На золотій монеті 5 рублів зображений Микола II, імператор і самодержець всієї Русі, Великий Князь Фінляндії і король Польщі. Він правив з 1896 по 1917 рік і був останнім монархом царської династії Романових, яка правила в Росії. Епоха Романових, одного з наймогутніших і таких, що найдовше правили з королівських домів в історії людства, раптово підійшла до кінця в 1918 році, коли більшовики, по-звірячому вбили всю царську сім'ю. До цього моменту, родовід Романових правив на території Російської імперії понад 300 років. На той час, вплив, багатство і могутність Російської імперії були величезні. На піку династії Романових, в 1866 році, Російська імперія займала площу 22 млн. Кв.км. або 15% всієї суші на планеті Земля і простягалася від східної Європи до Аляски. Незважаючи на те, що в період з 1897 по 1911 рік були викарбувані мільйони монет, більшість з них були переплавлені або пропали без вісті. Через відносну рідкість, вони користуються великою популярністю у колекціонерів та інвесторів. Карбованих справ майстри виконали виняткову роботу над цими прекрасними монетами. Величезна увага була приділена деталям. Золоті рублеві монети, з їх великою історією і художнім оформленням, є прекрасним вибором для серйозного колекціонера монет.

У центрі аверсу розташований профільний портрет вліво імператора Миколи II. Зліва напис «Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОР», праворуч – «И САМОДЕРЖЕЦ ВСЕРОСС.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

У центрі реверсу зображено Малий Державний Герб Російської імперії – двоголовий орел, голови якого увінчані двома коронами, третя, велика корона над ними. Всі вони з'єднані орденської стрічкою ордена Св. Апостола Андрія Первозванного. На грудях орла розташований Московський герб, в щиті зображено Георгія Побідоносця зі списом, який вражає дракона. Навколо щита ланцюг ордена Св. Апостола Андрія Первозванного. На крилах зображені герби: Царства Казанського, Польського, Херсонеса Таврійського, Астраханського, Сибірського, Грузинського та герб з'єднаних князівств Київського, Новгородського і Володимирського – по 4 на кожне крило. У правій лапі орла – скіпетр, у лівій – держава. Під ним зліва направо зображені: номінал – напис «5 РУБЛЕЙ» і дата випуску «1904 Г.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

Read moreShow less
Детальніше про товар
3019m

Характеристики

Країна
Росія
Метал
Золото
Номінал
5 рублів
Рік
1904
Вага монети, гр
4,30
Проба
900
Вага металу, oz
0,1244
Валюта
Рубль
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Візерунчастий (гладкий)
Походження
Європа
Виробник
Росія
Монетний двір
Санкт-Петербурзький монетний двір
Тираж, шт
2016010
Діаметр, мм
18,5
Товщина, мм
1,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти