×

Срібна монета 5oz Святий Михаїл Покровитель Києва 10 доларів Ніуе 2024

155.65g / 999 / 5oz / капсула/Сертифікат/футляр

Read moreShow less
35 000,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0904
Опис

Срібна монета «Святий Михаїл Покровитель Києва» номіналом 10 доларів випущена для Ніуе монетним двором MINT XXI у 2024 році. Архангел Михаїл, войовничий ангел, покровитель військових та захисник від усякого зла, традиційно вважається небесним покровителем Києва. Мешканці столиці зверталися до нього за допомогою в часи випробувань і нещасть – а таких часів за тривалу історію Києва було вдосталь, – і щоразу світло його вогняного меча зрештою проганяло темряву, хоч би якою непроглядною вона здавалася. Перші зображення цього святого у Києві з'явилися ще у XI-XII століттях на печатках давньоруських князів. На честь небесного покровителя міста в різні часи будувалися храми, монастирі та церкви, а його скульптурами прикрашалися найбільш знакові київські споруди. З 1995 Фігура Архангела Михаїла прикрашає герб Києва. Монета має античне оздоблення, горельєф, цифровий друк та локальну позолоту. Постачається у гарному футлярі разом із сертифікатом автентичності. Обмежений тираж 500 штук у всьому світі.

На аверсі монети зображено арабеск із Державним гербом Ніуе по центру. На прапорі, зображеному ліворуч, півколом вказано назву країни-емітента – «NIUE ISLAND» та нижче вагу монети – «5 Oz», а на тому, що праворуч номінал – «TEN DOLLARS» і нижче проба срібла – «Ag999». Внизу монети вказано рік карбування – «2024», а праворуч від нього знак монетного двору – «XXI».

На реверсі монети зображений Святий Архангел Михаїл, шанований як охоронець і захисник українського народу, який пропонує йому підтримку та божественне втручання у скрутну хвилину. У правій руці у Архангела меч, а в лівій – щит із зображенням тризуба. Фігура Архангела вибірково забарвлена кольорами українського прапора. Внизу розміщено напис – «ST. MICHAEL THE ARCHANGEL».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0904

Характеристики

Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
10 доларов
Рік
2024
Вага монети, гр
155,65
Проба
999
Вага металу, oz
5
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
На фото
Вид карбування
Antique Finish
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Монетний двір Mint XXI
Тираж, шт
500
Діаметр, мм
65
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти