×

Срібна монета 6 грам Coca-Cola 1 долар 2023 Ніуе (кольорова)

6.00g / 999 / 0.1929oz / капсула/Сертифікат/футляр

Read more
Limited special offer
2 500,00 грн. 2 600,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0843A
Опис

Ця чудова срібна монета Ніуе присвячена одному з найвідоміших брендів напоїв у світі і відтворює кришку від пляшки Coca-Cola. Монета має неймовірний дизайн у формі кришки від пляшки, красивого темно-червоного кольору, якість Proof та постачається у красивому тематичному футлярі разом із сертифікатом автентичності. Бренд Coca-Cola® має багату та легендарну історію, яка бере свій початок у 1886 році, коли фармацевт Джон Пембертон винайшов газований напій в Атланті, штат Джорджія. Його бухгалтер Френк М. Робінсон вигадав назву «Coca-Cola®» і розробив оригінальний логотип. Історія бренду Coca-Cola® нерозривно пов'язана з його культовим логотипом, який став одним із найвідоміших символів у всьому світі, поряд з пляшкою з характерним контуром, представленою в 1915 році. Успіх Coca-Cola® можна пояснити її прихильність до якості, інновацій, а також здатність розвиватися і адаптуватися до мінливих переваг споживачів, залишаючись при цьому вірними своїм основним цінностям. Coca-Cola® продовжує залишатися лідером в індустрії напоїв, зачаровуючи споживачів своєю позачасовою привабливістю та прагненням доставляти приємні враження.

На аверсі монети відтворено внутрішню частину кришки пляшки та по центру викарбовано герб Ніуе над яким півколом вказано номінал – «ONE DOLLAR», а під ним рік випуску – «2023». Зліва півколом розміщені властивості металу – «6 grams .999 FINE SILVER», а праворуч найменування компанії – «©The Coca-Cola Company.».

На реверсі монети відтворено чудовий вид зверху на кришку пляшки з логотипом одного з найвідоміших брендів напоїв у світі – «Coca-Cola®».

Read more
Деталі товару
0843A

Характеристики

Серія
Coca Cola
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2023
Вага монети, гр
6
Проба
999
Вага металу, oz
0,1929
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
у формі кришки від пляшки
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua