×

Срібна монета 1oz Зоряні Війни: Мандалорець 2 долара 2021 Ніуе

31.13g / 999 / 1oz / капсула/Сертифікат/футляр

Read more
7 750,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0576r
Опис

Грізний мисливець за головами, Мандалорець, є першим персонажем, представленим в The Mandalorian Classic Coin Collection. Наш титульний герой – мандалорський мисливець за головами, якого відправили на місію з пошуку «Дитя», після чого він біжить, щоб захистити свою колишню мету і розкрити таємницю свого походження та унікальних здібностей. По дорозі він зустрічає безліч унікальних персонажів та проблем. Мандалорці ніколи не знімають шоломи, і їхня броня Бескар священна для них. У цій серії ми познайомимося з унікальним загоном воїнів із всесвіту «Зоряних війн», які відомі у всій галактиці своєю майстерністю та жорстокістю у битвах. Монета поміщена у високоякісний монетний футляр та коробку у стилі «Зоряних війн™». Сертифікат справжності додається до футляра, а також показує унікальний номер монети у тиражі.

На аверсі монети викарбовано портрет Її Величності королеви Єлизавети II роботи Єна Ренк-Бродлі. По ободу монети розміщені написи: зліва – «ELIZABETH II», вгорі – «NIUE», праворуч – «TWO DOLLARS», внизу – «2021».

На реверсі зображений Мандалорець у повному спорядженні, включаючи культовий шолом та броню Бескара, що стоїть перед аркою та один із Джав-сміттярів. Зліва вгорі півколом вказані вміст металу, чистота та авторські права Lucasfilm для подальшої аутентифікації – «1 oz 999 Fine Silver © & ™ Lucasfilm Ltd».

Read more
Деталі товару
0576r

Характеристики

Серія
Зоряні Війни
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Новозеландський Монетний Двір
Тираж, шт
5000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
2,97
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua