×

Срібна монета 1oz Американський Орел 1 долар 2021 США

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 900,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0440
Опис

Срібні орли давно визнані однією з найпопулярніших в світі інвестиційних монет і є єдиною срібною монетою вагою в 1 унцію, що випускається Монетним двором США. 2021 знаменує собою кінець епохи, оскільки це останній випуск, в якому класичний дизайн використовується з 1986 року. Очікується, що вперше з моменту випуску в 1986 році моделі Gold і Silver Eagles отримають оновлений дизайн в середині 2021 року. Очікувані зміни дизайну знаменують початок нової ери для цієї популярної серії. Затверджена конгресом США в 1985 році в рамках програми по монетам з дорогоцінних металів і вперше викарбувана в 1986 році срібна монета «Американський орел» пробою .999, є найбільш популярною срібною інвестиційною монетою в світі. Дизайн однодоларової срібної монети заснований на ідеї скульптора А.А. Вейнсмана – «Крокуюча Свобода » – вперше представлена в пів доларовій срібній монеті 1917 року. Найбільшою особливістю американських інвестиційних монет є те, що їх вага, чистота і зовнішній вигляд гарантовані урядом США.

На аверсі монети викарбуваний білоголовий орел з розправленими крилами. На грудях орла зображений геральдичний щит США. У дзьобі орел тримає стрічку, яка розвівається зі словами «E PLURIBUS» (З багатьох) і «UNUM» (єдине). Правою лапою орел тримає оливкову гілку, лівою – пучок стріл. Над орлом викарбувані 13 п'ятикутних зірок. Під лівою лапою орла викарбувані ледве помітні ініціали автора реверсу Джона Мерканті – «JM» (John Mercanti). Півколом, над орлом, викарбувані слова «UNITED STATES OF AMERICA» (Сполучені Штати Америки). На нижній частині реверса монети, по колу, викарбувані слова «1 OZ. FINE SILVER ~ ONE DOLLAR »(1 унція чистого срібла – 1 долар).

На реверсі монети зображено жінку, образ Крокуючої Свободи, що йде до висхідного сонця, та тримає в лівій руці дубову і оливкову гілки, символи військової та цивільної слави, правою рукою жінка вказує на сонце, що сходить. На жінці, як плащ, накинутий прапор США, зрозуміти це можна по слабо помітним зіркам над правою рукою і характерним смугах на тканині. Також півколом, над жінкою, викарбовано слово «LIBERTY» (СВОБОДА). Праворуч – «IN GOD WE TRUST» – (МИ ВІРИМО В БОГА), а внизу викарбуваний рік випуску монети – «2021».

Read more
Деталі товару
0440

Характеристики

Серія
Американський орел
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар США
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Вест-Пойнта (США)
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua