×

Срібний раунд 1oz Американський Прапор США

31.13g / 999 / 1oz / вакуумний пакет

Read moreShow less
1 700,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0233
Опис

Викарбуваний в Сполучених Штатах Америки, Американський прапор представлений в цьому срібному злитку в 1 тройську унцію. Злиток виготовлений з чистого срібла 999 проби на монетному дворі SilverTowne в місті Вінчестер, штат Індіана, США. Срібло займає значне місце в історії Америки, оскільки воно використовувалося для виготовлення срібних монет в обігу країни з 1794-1970 рр. Цей срібний злиток з американським прапором – відмінний спосіб збільшити свої запаси чистого срібла 999 проби. Срібні злитки використовуються в якості інвестиційного інструменту, але більше чотирьох тисяч років срібло використовувалося як засіб обміну і як валюта. Срібні злитки зазвичай виробляються приватними монетними дворами, в той час як срібні монети США мають багату історію в грошовій системі США, починаючи з 1792 року, коли був прийнятий Закон про монети, згідно з яким Конгрес засновував валюту країни на срібному доларі. Коли ви купуєте срібні злитки, вони зазвичай містять чисте срібло 0,999, але світова валюта більше не містить значної кількості справжнього срібла, оскільки спотова ціна на срібло перевищує номінальну вартість монет, що робить виробництво монет зі срібла непомірно високою вартістю. Сьогодні злитки, подібні срібному злитку американського прапора, надають інвесторам можливість тримати срібло з дуже низькою премією в порівнянні зі спотової ціною на срібло.

На аверсі зображення красивого американського прапора з 50 зірками і 13 смугами. Весь раунд має матовий вигляд, за винятком смуг, що чергуються. Де на кольоровому прапорі розташована біла смуга, в цих місцях це полірована і міцна поверхня, яка віддзеркалює, що надає велику привабливість.

Реверс має стандартний дизайн без дати, який включає позначення ваги і чистоти «ONE OUNCE» – вгорі і «.999 FINE SILVER» – внизу, навколо області овальної форми, яку можна використовувати для індивідуального гравіювання для розміщення особистих повідомлень.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0233

Характеристики

Серія
Американський прапор
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Чотирикутник
Гурт
Гладкий
Cтан
Відмінна
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Товщина, мм
3,1
Ширина, мм
50,3
Висота, мм
30,3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти