×

Срібний раунд 1oz Легендарні Воїни: Чингісхан США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0916
Опис

Цей витончений срібний раунд вагою 1 унцію від монетного двору SilverTowne присвячений пам'яті засновника та першого Великого хана Монгольської імперії та є п'ятим випуском в ексклюзивній серії «Легендарні воїни». Цей срібний раунд є точним зображенням слави та завойовницьких навичок Чингісхана. Відомий своїм військовим талантом і лідерством, Чингісхан об'єднав розрізнені монгольські племена за допомогою союзів та завоювань, створивши дисципліновану та грізну кавалерійську силу. Його військові кампанії поширилися на Азію, Європу та Близький Схід, що призвело до створення Монгольської імперії, яка проіснувала ще довгий час після його смерті у 1227 році.

На аверсі монети викарбувано зображення Чингісхана верхи на коні і з своїм улюбленим соколом, який був кращим і надійнішим за будь-яку стрілу, на правій руці. Чингісхан зображений на тлі засніжених гір та табору, розташованих на території, відомій зараз як Середня Азія. Праворуч вгорі півколом розміщено напис – «GENGHIS KAHN».

На реверсі зображена колекція холодної зброї, розташованої в радіальному порядку з шестикінечним клинком у центрі. По зовнішньому ободу вгорі розташоване найменування серії – «LEGENDARY WARRIORS», а внизу характеристики металу – «1.oz 999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0916

Характеристики

Серія
Легендарні воїни
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір SilverTowne (США)
Діаметр, мм
39
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua