×

Срібний раунд 2oz Крокуюча Свобода США

62.26g / 999 / 2oz

Read more
4 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0836A
Опис

Ці раунди приватного карбування були виготовлені в США монетним двором Golden State Mint і мають дизайн схожий на дизайн однодоларової срібної монети, який був заснований на ідеї скульптора Адольфа А. Вайнмана – «Крокуюча Свобода» – вперше представленим на півдоларовій срібній монеті 1917 року. Знаменитий дизайн Walking Liberty визнаний на національному рівні багатьма дилерами срібних злитків, що збільшує цінність володіння цими раундами.

На аверсі раунду зображена жінка, образ Крокуючої Свободи, яка йде до сонця, що сходить, та тримає в лівій руці дубову і оливкову гілки, символи військової і громадянської слави, правою рукою жінка вказує на сонце, що сходить. На жінці, як плащ, накинутий прапор США, зрозуміти це можна по слабко помітних зірках над правою рукою і характерним смугами на тканині. Над жінкою півколом викарбовано слово – «LIBERTY» (СВОБОДА). Праворуч у два рядки розміщено напис – «IN GOD WE TRUST».

На реверсі зображений орел, що сидить високо на гірській скелі з розпростертими крилами. Над ним півколом розташоване найменування монетного двору – «GOLDEN STATE MINT». Зліва від орла в два рядки вказані характеристики металу – «.999 FINE SILVER», а внизу півколом вага – «2 TROY OUNCES».

Read more
Деталі товару
0836A

Характеристики

Серія
Американський орел
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
62,26
Проба
999
Вага металу, oz
2
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Голден Стейт (США)
Діаметр, мм
47,18
Товщина, мм
2,9
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua