×

Срібний раунд 2oz Лохнеське Чудовисько США

62.26g / 999 / 2oz

Read moreShow less
2 720,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0267
Опис

Лох-Неське чудовисько, снігова людина, мерзенний сніговик – це імена невловимих звірів, які століттями привертали увагу і захоплювали уяву людей по всьому світу. Останнім часом розповіді про ці «чудовиськ» були підтверджені збільшенням числа спостережень, і з цих легенд народилася нова наука: криптозоологія. У шотландському фольклорі Лох-Нессское чудовисько або Нессі – це істота, яка, як кажуть, населяла Лох-Несс в Шотландському нагір'я. Його часто описують як великий за розміром, з довгою шиєю і однією або кількома горбами, які виступають з води. Інтерес і віра в цю істоту змінилися з тих пір, як в 1933 році до нього було привернуто увагу всього світу. Докази його існування носять анекдотичний характер, включаючи кілька спірних фотографій і показань сонара. Цей срібний круглий раунд є частиною серії «Cryptozoology», в якій міститься дуже докладне зображення Лох-Неського чудовиська.

Аверс стандартний для всієї продукції цього типу від Інтагліо. У центрі знаходиться логотип і назва монетного двору «Intaglio Mint» з високим рельєфом на тлі радіальних ліній, оточений обідком з текстурою типу апельсинової кірки з написом «TWO TROY OUNCES» (2 тройські унції) нагорі і «.999 FINE SILVER» (.999 срібла) внизу на текстурованому тлі і по 4 точки з кожного боку.

Реверс містить високодеталізоване зображення Лох-Неського чудовиська, показане як над, так і під водою, з високим рельєфом, що ще більше доповнює зображення. На задньому плані зображені околиці озера. Уздовж верхнього обода монетки написано півколом назвою монети – «LOCH NESS MONSTER».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0267

Характеристики

Серія
Криптозоологія
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
62,26
Проба
999
Вага металу, oz
2
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Intaglio (США)
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
6
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти