×

Срібний раунд 2oz Русалка США

62.26g / 999 / 2oz

Read moreShow less
3 105,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0224
Опис

Цей срібний раунд в 2 унції 999 проби є частиною серії Cryptozoology, на якій зображена дуже деталізована русалка. Оскільки більша частина нашої планети покрита водою, не дивно, що 100 років тому океани, як вважали, були заповнені безліччю загадкових істот, а русалки і змії були найпопулярнішими в фольклорі. Русалки – це, звичайно, морська версія напівлюдини-напівтварини, яка захопила уяву століть і фігурує у фольклорі багатьох культур по всьому світу. Перші згадки про русалок з'явилися в Ассирії, частині Араму царства (приблизно з 2500 р до н.е. – 600 р до н.е.). Богиня Атаргатис перетворилася в русалку з-за сорому за те, що випадково вбила свого коханця-людину. Лохнеське чудовисько, снігова людина, мерзенний сніговик – це імена невловимих звірів, які століттями привертали увагу і захоплювали уяву людей по всьому світу. Останнім часом розповіді про ці «чудовиська» були підтверджені збільшенням числа спостережень, і з цих легенд народилася нова наука: криптозоологія.

На аверсі викарбовано докладне підводне зображення Русалки, по центру, з двома Русалками ліворуч і праворуч на задньому тлі. Також на задньому плані видно корабельну аварію і шар черепів і частин корабля на передньому плані. Угорі півколом розміщено напис – «THE MERMAID» (Русалка).

У центрі реверсу знаходиться логотип Intaglio Mint оточений радіальними променями. По колу викарбовано напис – «TWO TROY OUNCES» вгорі і «.999 FINE SILVER» внизу на текстурованому тлі. Написи розділені 4 точками з кожного боку.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0224

Характеристики

Серія
Криптозоологія
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
62,26
Проба
999
Вага металу, oz
2
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Intaglio (США)
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
6
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти