×

Срібний раунд 1oz Легендарні Воїни: Ахіллес США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0918
Опис

Цей витончений срібний раунд вагою 1 унцію від монетного двору SilverTowne присвячений Ахіллесу і є третім випуском в ексклюзивній серії «Легендарні воїни». Ахіллес – легендарна постать грецької міфології, найсильніший воїн та герой грецької армії часів Троянської війни. Відомий своєю неперевершеною силою, непереможністю та непохитним прагненням до помсти, Ахіллес символізує мужність та рішучість. Ахіллес був невразливий, за винятком одного слабкого місця – п'яти – через те, що його мати в дитинстві не занурила це місце в чарівну річку Стікс, Ахіллес зрештою був переможений стрілою в п'яту. Легенда про найвеличнішого воїна Троянської війни продовжує зачаровувати покоління, і цей пам'ятний раунд увічнює його спадщину як ентузіастів нумізматики, так і шанувальників стародавньої міфології.

На аверсі монети викарбуване зображення Ахіллеса, який бере участь у битві. Ахілес зображений у шоломі, і він тримає спис і щит, повернувшись злегка вліво. Зліва нагорі півколом розміщено напис – «ACHILLES».

На реверсі зображена колекція холодної зброї, розташованої в радіальному порядку з шестикінечним клинком у центрі. По зовнішньому ободу вгорі розташоване найменування серії – «LEGENDARY WARRIORS», а внизу характеристики металу – «1.oz 999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0918

Характеристики

Серія
Легендарні воїни
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір SilverTowne (США)
Діаметр, мм
39
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua