×

Срібний раунд 2oz Болотна Істота 2021 США

62.26g / 999 / 2oz

Read more
3 850,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0577r
Опис

На цьому срібному раунді вагою 2 унції 999 проби представлена болотна істота (також звана по-різному: болотяний монстр, болотяна людина, або брудний монстр) – вигадана істота, яка часто представляється такою, що ховається в болоті. Істота, спочатку створена в 1954 році, є земноводною «живою викопною» семи футів заввишки. Володіючи надзвичайно потужними кігтистими руками та ногами, вона може плавати швидко і з великою спритністю, залишаючись під водою протягом тривалого часу. Болотна істота часто націлюється на людських жінок для ловлі; можливо, щоб спаруватися або харчуватися, оскільки вони чинитимуть найменший опір. Серія втілює в життя деякі з знакових фігур у жанрі жахів і в ній представлені невідомі істоти, якими займається криптозоологія.

На аверсі викарбовано зображення Болотної Істоти в її природному середовищі. Вгорі півколом розташований напис – «SWAMP CREATURE».

У центрі реверсу знаходиться логотип Intaglio Mint оточений дуговими радіальними променями. Вгорі викарбуваний на текстурованому фоні напис – «TWO TROY OUNCES», а внизу – «.999 FINE SILVER». Написи розділені римськими цифрами – «MMXXI», що вказують рік карбування (2021).

Read more
Деталі товару
0577r

Характеристики

Серія
Вінтажні жахи
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2021
Вага монети, гр
62,26
Проба
999
Вага металу, oz
2
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Intaglio (США)
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua