×

Срібний раунд 1oz Скандинавський Дракон (4/6) США

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 375,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0277
Опис

У стародавніх культурах розповіді про героїв і чудовиськ були важливою частиною повсякденного життя. Вони допомагали людям пояснювати об'єкти в небі, розуміти погодні явища або відповідати на важливі життєві питання. Історії про цих істот і їх надприродних здібностях, народжених навколо вогню і еволюціонуючи з вуст в уста, розповідалися і переказувалися мільйони разів від людини до людини, від торгового порту до торгового порту і від покоління до покоління, проявляючись в сотнях різних версій по всьому світу. Історія дракона нічим не відрізняється. Дракони протягом століть були одними з найпопулярніших міфологічних істот у світі, і вони продовжують хвилювати нашу уяву до цього дня. Майже в кожній культурі на Землі є свій міф про давнього дракона. Четвертий випуск серії «Світ Драконів», присвячений скандинавському дракону – Нідхоггу, який був наполовину драконом, наполовину змієм.

На аверсі зображено дракона в польоті, луска покриває його тіло, кігті, схожі на ножі, прикрашають його лапи, крила, схожі на крила кажанів, розгортаються з його боків, і з його голови виривалися пронизливі роги. Під правим крилом напис – «THE NORSE» (Норвезький).

На реверсі зображення великого ока рептилії, оточеного написами: справа вгорі – «World of Dragons» («Світ Драконів»), зліва внизу вага і чистота металу – «ONE TROY OUNCE», «.999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0277

Характеристики

Серія
Світ Драконів
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Голден Стейт (США)
Тираж, шт
20000
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
4,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua